Grupa "Indygo" laidusi kajā jau nu dziesmu "Bet tu steidz", kurā piedalās grupas "Pienvedēja piedzīvojumi" līderis Māris Žigats, kā arī mūziķis Lapsene – Arta Dvarionas alter ego.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā vēsta grupas "Indygo" vokālists Mārtiņš Vaters, dziesma ir kādas negaidītas kopā sanākšanas rezultāts un pie klausītājiem nonāk 4. augustā.

"Ja dikti kaut ko vēlies, un tas pierādās vairākkārt, tad ir jārunā un jādara, lai tiktu pie vēlamā mērķa - tieši tik vienkārši," šādi Mārtiņš Vaters saka par jaunāko kompozīciju un "Indygo" kopdarbu ar Žigatu un Lapseni.

"Kādu dienu devos uz grupas mēģinājumu.. Atminējos, ka daudzus gadus atpakaļ biju smadzeņojis, kā būtu muzicēt kopā ar jaunības laikā Latvijas rokmūzikā pamanītākajiem flagmaņiem - ņēmu telefonu un zvanīju!"

"Mārtiņš uzrunāja mani par dalību dziesmā laikā, kad pēc vairāk nekā 10 gadu prombūtnes biju nolēmis atgriezties mūzikā. Un, godīgi sakot, viņa zvans šo procesu paātrināja. Tagad, kad mūsu kopdziesma tiek publiskota, man pašam jau ir divi tautās laisti skaņdarbi." Artis Dvarionas.

"Artis Dvarionas ir mans vienaudzis mūzikā, bet līdz šim nebijām kopā strādājuši," bilst Māris Žigats, "tad nu vecais teiciens ir īsti vietā - labāk vēlu, nekā nekad!"

"Pats dziesmas ieraksta process bija īpašs ar to, ka nekad iepriekš nebiju sadarbojies ar grupu "Indygo" un, kas vēl interesantāk, arī ar Māri Žigatu, lai gan vienu skatuvi savulaik esam dalījuši neskaitāmas reizes jau kopš deviņdesmitajiem gadiem," atdzīst Artis un turpina "Pateicoties skaņu inženiera un producenta Gata Zaķa pieredzei, dziesmu sadziedājām vienā elpas vilcienā un man ir liels prieks par iznākumu."

"Skaņdarbs ir spēcīgs muzikāli, līdz ar to mums darba bija maz. Producents ļāva elpot gan mūsu balsīm, gan mūzikai. Kopā tas rada ļoti baudāmu sajūtu. Esmu pateicīgs grupai "Indygo" par ieguldīto darbu, Gatim Zaķim par pogu pareizu grozīšanu un Artim Dvarionas par draudzīgu plecu." Žigats komentē ierakstu.

"Mums nevienam nebija ne jausmas, kāds būs darba process un fināla iznākums šim kopdarbam, zinājām, ko vēlamies un uz to arī gājām. Man personīgi gala iznākums šķiet ļoti jaudīgs, liekot pakaļkājām un pārējam ķermenim dzīvot līdzi mūzikai, kompozīcija ir labs modernās rokmūzikas piemērs, mazliet paeksperimentējot ar dziesmas uzbūvi un stilisktiku" Vaters paturpina Žigatu.

Kompozīcija "Bet tu steidz" atrodama populārākajās straumēšanas platformās un, iespējams, ka tiks paturpināta ar kādu vizuālo "pielikumu", laiks rādīs.

"Bija patiess prieks un gods sastrādāties ar saviem kolēģiem kopdziesmā, grupa "Indygo" ļoti veiksmīgi un cieņpilni turpina mūsu iesākto Latvijas rokmūzikā. Tas priecē un silda sirdi," rezumē Žigats.

Grupu "Indygo" vēl augustā varēs satikt vairākās Latvijas koncertvietās. Precīza informācija grupas sociālo tīklu kontos.

Grupa "Indygo" pastāv un dažādos sastāvos muzicē jau kopš 2002. gada. Grupa plūkusi laurus dažādos pašmāju mūzikas konkursos un festivālos, kā arī izdevusi trīs pilna garuma studijas albumus.

Tags

Artis Dvarionas Indygo Pienvedēja Piedzīvojumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form