Smagā pankroka muzikālā apvienība "Inokentijs Mārpls" piedāvā klausītajiem klausītājiem savu interpretāciju par pasaku meistara Kārļa Skalbes darbu "Kaķīša dzirnavas", iepazīstinot ar trešo dziesmu no muzikālas izlases "Skalbe. Dzirnavās", ko šī gada rudens nogalē klajā laidīs "Naba Music /Melo Records".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā portālu "Delfi" informē izdevēji, svinot Latvijas simtgadi un pasaku meistara Kārļa Skalbes 140. jubileju, Radio NABA aicina ikvienu savos prātos atdzīvināt izteiksmīgos un drosmīgos pasaku tēlus, kas mājo šajās pasakās. "Skalbe. Dzirnavās" centrālais iedvesmas avots ir pasaka "Kaķīša dzirnavas", tās tekstu dziesminieks un dzejnieks Imants Daksis ir pārlicis dzejā un caur dažādu noskaņu poētiskiem slāņiem izved klausītāju caur vienotu stāstu. Šim stāstam muzikālās interpretācijas radījuši trīspadsmit pašmāju mākslinieki.

Jauno mūzikas un mākslas albumu veido: dzejnieks un mūziķis Imants Daksis un grupa "The Bubble Gum expLOTION", Evija Vēbere, "Plenērs", "Inokentijs Mārpls", "Dzelzs vilks", Elizabete Balčus, "Difūzija", "Baložu Pilni Pagalmi", "Gas of Latvia", "Zig Zag", "Oranžās brīvdienas" un MNTHA. |

Vizuālo stāstu izstāsta jaunās mākslinieces no Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas Reklāmas dizaina izglītības programmas 2. kursa un pedagoģe Klāra Grundšteine, animācijas un video salikumu veido – Valters Mednieks.

Tags

Evija Vēbere Dzelzs Vilks Imants Daksis Inokentijs Mārpls Kārlis Skalbe
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form