Noklausies Jāņa Stībeļa jaunāko dziesmu - 'Klusumā'!
Foto: Publicitātes foto

21. februārī plkst. 19 koncertzālē "Rīga" dziedātājs Jānis Stībelis prezentēs savu jauno albumu "2 pasaules". No jaunā albuma izdotas jau trīs dziesmas - "Zvaigžņu bērni", "2 pasaules", "Kad sapņi izbeigsies". Nu klajā laista jaunā albuma dziesma - "Klusumā" un tās video, portālu "Delfi" informē mūziķa menedžmenta pārstāvji.

Dziesmas vārdi, mūzika - Jānis Stībelis, dziesmas autors ir arī aranžētājs un producents. Kaspars Zemītis – ģitāra, Uģis Tirzītis – ģitāra.

"..Dziesmas "Klusumā" iedvesmas avots ir stāsti no grāmatām "Dvēseļu putenis" un "Zīmju sargs". Dziesmas vēstījums ir pozitīva vīzija, ka neskatoties uz izaicinājumiem, laikmeta grožiem un grūtībām, viss ir iespējams ar mīlestības un tuvu cilvēku atbalstu mēs spējam uzbūvēt laimīgu sabiedrību, valsti un saulainu nākotni. Dziesma "Klusumā" ir stāsts par krišanu un augšāmcelšanos!" stāsta Jānis Stībelis.

Dziesmas video veidoja operators - Andrejs Štišovs, dziesmas video režisori ir Zane Gargažina un Andrejs Dubkovs, operators - Andrejs Štišovs, post production - Mārtiņš Rudzītis. 

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā.

Tags

Jānis Stībelis Kaspars Zemītis

Comment Form