Trešdien, 1. jūlijā, pirmizrādi piedzīvoja jauna komponista Kārļa Lāča dziesma "Atnākšana", kas izpilda līdz šim nebijis latviešu dziedātāju kvartets – Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa, Ieva Kerēvica un Jolanta Strikaite-Lapiņa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Laikā, kad vīrusa pandēmijas izraisītais vilnis liedza aktīvu koncertdarbību, un visiem mūziķiem piespiedu kārtā bija jāstrādā pašizolācijas režīmā, es sakomponēju vasarīgu dziesmiņu, kurai dzejnieks Jānis Elsbergs uzrakstīja vārdus par mīlestību. Savā mājas studijā uzaicināju četras savas mīļākās latviešu dziedātājas," stāsta Kārlis Lācis.

"Ar abām Aijām, Ievu un Jolantu ļoti daudz esmu strādājis, komponējot mūziku izrādēm, un katrai no šīm dziedātājām ir savs unikālais šarms. Tāpēc rakstot šo dziesmu, skaidri zināju par izpildītāju sastāvu .Nebijis kvartets latviešu mūzikā, un priekš manis neierasti viegla karstas vasaras dziesma. Dziesma, protams, par mīlestību," norāda komponists.

Dziesmas "Atnākšana" ierakstā piedalījās dziedātājas Aija Vītoliņa, Jolanta Strikaite – Lapiņa, Ieva Kerēvica un Aija Andrejeva, taustiņi – Kārlis Lācis, ģitāra – Kaspars Zemītis, bass – Edvīns Ozols. Komponists Kārlis Lācis, teksta autors Jānis Elsbergs. Video – Francis Gustavs Lācis.

Tags

Aija Andrejeva Ieva Kerēvica Jānis Elsbergs Jolanta Strikaite Kārlis Lācis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form