Maestro Raimonds Pauls un ansamblis "Neaizmirstulītes" ir ieskaņojuši dziesmu "Lietainā vakarā". Šī ir viena no retajām maestro dziesmām ar pirmā latviešu erotiskās dzejas autora Edvarta Virzas tekstu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Pagājušā gada nogalē notika plaša Ziemassvētku koncertturneja, kurā muzicējām arī mēs. Uz kādu no koncertiem maestro atnesa dziesmu "Lietainā vakarā", sacīdams, ka šī mūsu ansamblim varētu piestāvēt. Dziesma mūs burtiski apbūra, tāpēc šogad vēlējāmies to ieskaņot," stāsta ansambļa "Neaizmirstulītes" dalībnieces.

"Šis gads ir bijis trauksmains ikvienam, arī mums – trīs reizes pārcēlām un beigu beigās atcēlām koncertprogrammas "In the Mood" koncertus Latvijas pilsētās. Nākamajā gadā svinēsim savus desmit pastāvēšanas gadus, izdosim savu pirmo studijas albumu," stāsta mūziķes.

"Lietainā vakarā" aranžēja un instrumentēja Edgars Beļickis, kurš piešķīra dziesmai simfoniski plašu un niansētu skanējumu.

Dziesmas ierakstā piedalījās: vokālais kvartets "Neaizmirstulītes" – Laura Goba, Laura Leontjeva, Madara Orola, Elīna Ose pie klavierēm maestro Raimonds Pauls, klarnetes solo Ivars Kalniņš, stīgu grupa Gidona Grinberga vadībā, flauta Egija Sproģe, bass Aivars Meijers, ģitāra Viktors Eunapu, sitaminstrumenti Pauls Ķierpe.

Dziesmas ierakstu veica Artūrs Sedriks Sinkevičš studijā "Sound Division", ierakstu miksēja un māsterēja Pauls Dāvis Megi, video autors Valters Mirkšs.

Ieraksts tapis ar LaIPA stipendijas atbalstu.

Tags

Raimonds Pauls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form