Hip-hopa mākslinieks Ozols kopā ar "bītmeikeru" Niklāvu laiduši klajā jaunu singlu, kuram par pamatu izmantots grupas "Tranzīts" 90. gadu hits "Es nevaru būt balts".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ideja par dziesmu radusies radošajā nometnē 2022. gada vasaras nogalē. Ozols par dziesmu saka: "Pēc vairākām studiju sesijām, 2022. gada rudenī, dziesmu nolikām malā, un turpinājām strādāt pie citām. Tikai decembra nogalē tikai ierakstīts jauns variants, ko nododam plašākai auditorijai, paldies dziesmas oriģināla autoram Ralfam Rubenim par iespēju."

Dziesmas pirmatskaņojums bija vērojams TV3 Vecgada vakara programmā, raidījumā "Nākamā pietura 2023". Savukārt jaunā gada sākumā "Es nevaru būt balts" ieraksts Ozola versijā ir atrodams visās straumēšanas platformās.

Noklausies! Ozola versija par 90. gadu hitu 'Es nevaru būt balts'
Foto: Renars Koris

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hip-hopa mūzikas pamatlicējiem. Viņš muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu "Fact" un "Rool Makaz" sastāvā. Solokarjeru Ozols pirms vairāk nekā divdesmit gadiem - ar debijas singlu "Neko 2005" (2000), pēc kura sekoja albumi "Cieņa un mīlestība" (2001), "Augstāk, tālāk, stiprāk" (2002), "Dūzis" (2003) un 2009. gadā izdotais albums "Neatkarība". Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās ar savu piekto studijas albumu "Atpakaļ nākotnē".

Radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību "Austrumubloks" viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumiem "Cieņa un mīlestība" un "Augstāk, tālāk, stiprāk", kā arī astoņas reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.