Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) sitaminstrumentāliste Marta Kauliņa un ģitārists Roberts Dinters radījuši savu skanējumu plaši pazīstamajai Ziemassvētku dziesmiņai par mazo bundzinieku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jaunajai dziesmas versijai tapis arī videoklips. Skaņas redakcija - Dzintars Vītols, video – Indulis Pelnēns.

Marta Kauliņa ierakstā ne tikai iespēlējusi marimbu, vibrafonu un kalimbu, bet arī iedziedājusi melodiju. Viņa gan to nesauc par dziedāšanu, bet dungošanu – tieši tādēļ dziesmas latviskotais nosaukums ir "Dundziņa". Mūziķi ar šo dziesmu vēlas klausītāju uz brīdi apturēt decembra laika trūkuma virpulī, lai nedaudz piestātu un pie sevis padungotu līdzi pazīstamajai melodijai.

""Dundziņa" jeb "Carol of the Drum" ir klusi iedungota Ziemassvētku melodija ar maigiem sitamo instrumentu slāņiem un ģitāras nopūtām," stāsta abi mūziķi, aicinot visus šai svētku laikā dalīties ar mieru, siltumu un "Dundziņu".

Martas Kauliņas ikdiena rit LSOsastāvā, bet viņa arī aktīvi piedalās ļoti dažādos muzikālajos projektos, ir sadarbojusies ar Igo, Arturu Maskatu, Jēkabu Jančevski, Jāni Strazdu. Roberts Dinters savukārt ir brīvmākslinieks, mūziķis, komponists, producents, multiinstrumentālists. Kopš 2000. gada darbojies dažādos projektos (kā "Illa", "Nejauši" un "Miegs") un sadarbojies ar dažādiem māksliniekiem, toskait Ainaru Virgu, Fēliksu Ķiģeli, Austru Pumpuri, Valdi Indrišonoku un Matīsu Pavītolu. Šobrīd viņam aktīva sadarbība notiek ar Ivo Fominu, Karīnu Tatarinovu un Martu Kauliņu.

Tags

Liepājas Simfoniskais orķestris Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form