Noskaidroti jauno mūziķu konkursa 'Hadrons 2015' finālisti
Foto: Publicitātes foto

Noskaidrotas sešas jaunās studentu - mūziķu grupas, kuras 21. maijā, plkst. 21:00 uzstāsies Jauno mūziķu konursa "Hadrons 2015" finālā un ikvienam interesentam demonstrēs savu radošumu un muzikalitāti uz "Nabaklab" skatuves.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Finālam izvirzītas apvienības: "S.A.D.", "TRIS", "Cilvēks-Sapņotājs", Gatis Ziema un призраки разврата, "AnimaVolo", kā arī "Chomsky Chess Club". Koncerta sākums plkst. 19:00, kā īpašie viesi šajā koncertā uzstāsies vieni no iepriekšējo gadu uzvarētājiem "Das Sonntags Legion".

Līdz 20. maija pusnaktij ikvienam ir iespēja nobalsot interneta vietnē par sev tīkamāko grupu, šādā veidā nosakot, kura no jauno mūziķu apvienībām saņems īpašu skatītāju simpātiju balvu. Konkursa galvenos uzvarētājus noteiks žūrija 21. maija vakarā, pēc tam, kad visas finālgrupas būs sniegušas savus dzīvā izpildījuma priekšnesumus. 

Uz šo finālkoncertu, lai ieradzītu jaunās mūzikas grupas dzīvē ir aicināts ikviens interesents, konkursa sākums plkst. 19:00, ieeja bez maksas. Jaunās grupas vērtēs  profesionāļa žūrija - mūzikas žurnālisti, mūzikas industrijas pārstāvji un studentu organizāciju pārstāvji. 

Latvijas Universitātes (LU) šogad konkurss notiek jau desmito gadu un kopumā tajā dalību pieteikušas vairāk nekā 200 grupas, pirmoreiz paplašinot iespēju konkursā piedalīties ne tikai LU studentiem. Iepriekšējo gadu uzvarētājas - "DJ Krankenwagen", "Nepilngadīgā Anna", "Starmetis", "Das Sonntags Legion", "The Movies" (tagad "Tribes of the City"), "Ēnu kaleidoskops", grupa "Nē!" - pēc tam izdevušas arī ierakstus un kļuvušas pazīstamas ne tikai Latvijā.

Jaunajām mūzikas grupām tā ir iespēja parādīt sevi plašākai sabiedrībai - galvenajā balvā iegūstot ieraksta laiku studijā "SKAN" un iespējas startēt uz vasaras festivāla "Laba Daba",  festivāla "Bildes" un jauno studentu svētku "Aristotelis" skatuvēm.

Tags

Bildes (festivāls) Latvijas Universitāte Mūzika Nabaklab
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form