Grupa "Astro'n'out" nāk klajā ar sava jaunākā singla "Lidmašīnas režīmā" video, kas ar vasarīgu noskaņu uzbur 21. augustā gaidāmā brīvdabas koncerta sajūtu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šoreiz video nav redzama pati soliste un ierastie grupas biedri, bet gan jaunieši, kas ataino "Astro'n'out" tēlus un grupas ikdienu, caur bērniem raksturīgu prieku atgādinot, ka dzīve ir jādzīvo ar prieku un aizrautību, baudot vasaru un draudzību.

“Jaunieši šajā video ar savu attieksmi un sižeta līniju mums pašiem atgādina divus jautājumus: pa kuru laiku mēs pieaugām un aizmirsām priecāties kā bērni? Un reizē - vai mūsdienu bērni nepieaug par ātru? Tomēr pats galvenais - klips ir par draudzību, kopā būšanu un komandas garu, kas ir būtisks stūrakmens grupas "Astro’n’out" pastāvēšanā,” saka grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

11 un 12 gadus jaunie pusaudži klipā simboliski ataino grupas "Astro’n’out" dalībniekus. Māras lomā iejutusies grupas ģitārista Mārtiņa Elerta meita Una. Mārtiņš saka: “Lepojos par Unas apņēmību, ilgi nedomājot, piekrist un mesties iekšā šajā piedzīvojumā! Esot klāt filmēšanas procesā, bija interesanti vērot, kā jaunieši iekāpa mūsu kurpēs, vienlaikus apzinoties, ka tūdaļ jau viņi sāks piepildīt paši savus sapņus.”

Video autors ir "Colortime" režisors un operators Jānis Dunkurs, ar kuru grupa iesāka sadarbību jau “Atskatos” un “Padodos” dziesmu video klipos. Grupa izsaka pateicību par atsaucību, pacietību un profesionalitāti visai komandai, it īpaši jauniešiem Unai, Gustavam, Matīsam, Aleksandram un Tomam.

Dziesma “Lidmašīnas režīmā” tapusi sadarbībā ar grupas ilggadējo draugu - producentu DJ Rudd - un ar AKKA/LAA stipendiju atbalstu. To izbaudīt būs iespēja arī klātienē grupas "Astro’n’out" brīvdabas koncertā Mežaparka Zaļajā teātrī 21. augustā.

Rīkotāji atgādina, ka pasākums tiek rīkots atbilstoši zaļā pasākuma drošības nosacījumiem, bet, lai koncertu varētu apmeklēt arī ģiemenes ar bērniem, izveidota arī atsevišķa ģimeņu zona, kurā bērniem līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot) būs iespēja iekļūt, pie ieejas veicot bezmaksas testu. Pieaugušajiem ieeja ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem.

Tags

Astro'n'out
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form