Lai sniegu atbalstu un izrādītu vienotību ar Ukrainas cilvēkiem, Latvijā tapis video klips ar ukraiņiem sirdij tuvo tautas dziesmu "O, sarkanā irbene pļavā" (Ой у лузі червона калина).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dziesmu iedziedājušas balsis no 17 valstīm - Itālijas, Dienvidāfrikas, Indijas, Brazīlijas, ASV, Polijas un citām. Latviju pārstāv Intars Busulis ar Talsu kori.

Video tapis pēc filmu producēšanas kompānijas "Film Angels" inciatīvas un tās īstenošanā piedalījās vairāk kā 50 starptautisku filmu un kultūras nozares pārstāvju.

"Ukraiņi ir iedvesmas avots visai pasaulei. Citējot Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski - mūzika izlauzīsies. Mēs aizstāvam savu brīvību, lai dzīvotu, lai mīlētu, lai skanētu. Tāpēc izveidoto mūzikas video mēs nodevām tālāk Ukrainā bāzētās humānās koordinācijas platformai "Ukraine Helpers", caur kuru iespējams sniegt praktisku palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem," saka "Film Angels" galvenais producents Ivo Ceplevičs.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Intars Busulis Ukraina
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form