Klasiskās mūzikas huligāni – grupa "Dagamba" – laiž klajā videoklipu "Black Swan". Tas sakņojas vienā no visu laiku izcilākajiem baletiem pasaulē – Pētera Čaikovska "Gulbju ezerā". Videoklipa autore – Dace Pūce.

Saglabājot atsauces uz Čaikovska oriģinālo "Gulbja tēmu", pievienotais jaudīgais ritms un elektroniskā čella skaņas mudina šo kompozīciju saistīt ar rokmūziku. Videoklipa režisore Dace Pūce skaidro: ,,Mēs vienmēr meklējam ienaidniekus un savu problēmu ierosinātājus ārpus sevis, tajā pašā laikā kaitējot sev. Tas ir kā apburts agresijas loks, no kā neizkļūt. Mūzikas videoklips skaņdarbam "Black Swan" ir stāsts par šīs agresijas bezjēdzību.''

Videoklips ir jaunākais priekšvēstnesis gaidāmajam albumam "Dagamba feat Tchaikovsky" un 12. aprīļa lielkoncertam "Arēnā Rīga". Albumā iekļauto kompozīciju pirmatskaņojumu Latvijā būs iespējams izdzirdēt 28. martā, pulksten 19.00 t/c "Spice", kā arī klātienē satikt grupas dalībniekus, saņemt autogrāfus un baudīt īpašus pārsteigumus.

Grupa "Dagamba", kas klausītāju atzinību ir izpelnījušies ar saviem muzikālajiem eksperimentiem un spēju apvienot dažādus mūzikas stilus, savā jaunākajā veikumā – albumā "Dagamba feat Tchaikovsky", Pētera Čaikovska darbus miksē ar grupas oriģinālmūziku, pārkāpjot ierastos rāmjus un pārsteidzot ar žanru pretstatiem. Kā raksturo grupa pārstāvji, viņu izpildījumā Čaikovska lasiskie darbi ieguvuši jaunu, vitālu un dinamisku skanējumu.

Kā atzīst grupas dalībnieki – uzstājoties mājās, neizbēgami jūtams lielāks satraukums un saviļņojums, tāpēc, neskatoties uz uzkrāto pieredzi, grupa ļoti rūpīgi gatavojas gaidāmajam notikumam.

"Dagamba feat Tchaikovsky" prezentācijas laikā t/c Spice apmeklētājiem būs iespēja iegādāties jauno albumu ar mūziķu autogrāfiem, kā arī piedalīties īpašā akcijā – nopērkot vismaz divas biļetes uz lielkoncertu Arēnā Rīga 12. aprīlī, albumu saņemt dāvanā.

Tags

Dagamba

Comment Form