Duets "Bujāns" – Intars Busulis un Reinis Sējāns – 2021. gada pirmajā dienā laiduši klajā hitu "Masku faktors".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dziesmas autori ir abi dueta līderi, bet tekstu rakstījis Jānis Šipkēvics.

Reinis Sējāns par jauno hitu saka: ""Bujāns" cauri gadiem, šūpojoties vienā laivā ar latviešu tautu, izdzied to, kas svarīgs, saplūstot ar sabiedrībā valdošo noskaņojumu. Katrā notī un bemolā, katrā vārdā un komatā ir ietverta kāda neaizstājama dziesmas detaļa – tā no emociju pilieniem veidojas pārdzīvojumu jūra."

"Dziesma "Masku faktors" ir par mums. Šis gads ir bijis nopietns pārbaudījums ne tikai cilvēcei kopumā, bet arī pasaules līmeņa grupai "Bujāns". Izdziedāsim savas emocijas, turēsimies pa gabalu un mums viss izdosies!" papildina Busulis.

Hitam "Masku faktors" ir tapis arī videoklips, kura režisors ir Kaspars Roga, montāžas režisors – Juris Matuzelis, gaismu mākslinieks – Ainārs Pastars un horeogrāfe – Liene Grava.

Duets "Bujāns", kas dibināts 2017. gada nogalē, katru gadu rada vienu dziesmu. 2026. gada izskaņā plānots izdot dueta pirmo albumu. Savukārt, 2036. gadā – pēdējo. 2037. gads solās būt īpašs – grupa iecerējusi īstenot savu sapni, rīkojot grandiozu šovprogrammu Rīgā, stadionā "Daugava".

Tags

Intars Busulis Jānis Šipkēvics (Shipsi) Reinis Sējāns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form