Liepājas roka vecmeistari "Līvi" publicējuši jaunu videoklipu, kas tapis dziesmai "Kad aizeju ar draugiem" no šā gada maijā izdotā albuma "Pluss Mīnuss" ar 10 jaunām Ainara Virgas dziesmām.

Smeldzīgo dziesmu ierakstīja Mārtiņš Burkevics, bet miksēja Krišjānis Geidāns. Basa partiju iespēlēja Skrips (Normunds Skraucis). Master apstrāde pabeigta "Cutting Room" studijā Stokholmā.

Šobrīd tas ir aktuālākais albuma singls, tāpēc tam ir izveidots arī videoklips. Video autors ir pieredzējušais video producents Igors Linga. Klips filmēts Latvijas 1. Rokkafejnīcā Rīgā un klipā līdz ar grupas dalībniekiem piedalās arī leģendārās latviešu aktrises Veras Singajevskas mazmeita, jaunā aktrise Anna Nele Āboliņa.

Ainars Virga stāsta: "Es, rakstot šo dziesmu, iedvesmojos no "Queen". Bet dziesmas stāsts un vārdi, tas ir mans veltījums manai sievai Annijai. Tie vārdi ir "iz dzives". Es domāju, ka gandrīz katrs, kurš dzīvojis pārī (laulībā, vai nē), šos vārdus, tā vai citādi, var kaut mazliet associēt arī ar sevi. Kad pie Mārtiņa sāku ierakstīt dziesmas demo, studio ienāca albuma līdzproducents Kristaps Čimbars ar Kārli Indrišonoku, kurš piedāvāja palīdzēt dziesmu producēt. Man patīk eksperimentēt, tāpēc uzreiz arī piekritu. Redzot kā viņš strādā, jau no paša sākuma sapratu, ka tas viņam ir jāpaveic līdz galam. Te nu ir dziesma un video!"

Albums "Pluss Mīnuss" pieejams arī visās populārākajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformās.

Tags

Anna Nele Āboliņa Ainars Virga Grupa Līvi Igors Linga Latvijas 1. Rokkafejnīca

Comment Form