Grupai "Pienvedēja piedzīvojumi" tapis jauns videoklips, kas radīts sadarbojoties ar Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma studentu Arvi Belovu. Videoklips izveidots grupas jaunākajā albumā "Nelaiks" iekļautajai dziesmai "Pacelties".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Videoklipa autors dziesmas video veidojis kā kvalifikācijas darbu. "Viens no pirmajiem uzdevumiem bija atrast kādu sev interesējošu mūzikas grupu. Pamanīju, ka tieši ap pēdējā kursa sākumu "Pienvedēja Piedzīvojumi" ir izdevuši jaunu albumu ''Nelaiks'', uzreiz devu ziņu Pēterim (grupas bundziniekam Pēterim Lundem), ka vēlos taisīt klipu dziesmai "Pacelties"", stāsta Arvis.

"Pēteris pārsteidzoši ātri atbildēja un es sāku ģenerēt idejas klipam. Galvenā ideja, ar kuru strādāju, bija atspoguļot gan grupas performanci, gan aktierus, kuri izlaužas no garlaicības un apātijas, sekojot līdzi skaņdarba progresivitātei. Uzrunāju gan draugus, gan arī cilvēkus sociālajos tīklos par piedalīšanos klipā" turpina autors.

Pati filmēšana aizņēmusi dažas dienas, kā arī pēcapstrāde ritējusi diezgan ātri. "Apzinos tagad, cik apjomīgs darbs ir producentiem, režisoriem, lokāciju menedžeriem un pārejai filmēšanas komandai. Šis klips tapa vairāk patstāvīgi, taču esmu pateicīgs pasniedzējiem Ivaram Tontegodem un Laurim Ābelem par palīdzēšanu attālinātajās mācībās, paralēli klipa uzņemšanai," atzīst klipa režisors.
Video radošā komanda: režisors un producents - Arvis Belovs, asistenti – Edijs Andersons, Jānis Dunkurs, aizkadru foto – Edijs Andersons.

Aktieri - Toms Veits, Emīlija Dombrovska, Ieva Andersone, Endijs Žuks, Eduards Vilemsons, Verners Rabša, Armands Blumbergs.

Grupas "Pienvedēja Piedzīvojumi" jaunākais, pēc skaita astotais studijas albums "Nelaiks", kas iznāca izdevniecības "MicRec" paspārnē, ir izpelnījies mūzikas profesionāļu un kritiķu atzinību, saņemot Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta Mikrofons" kategorijā "Labākais roka vai metāla mūzikas albums".

Tags

Pienvedēja Piedzīvojumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form