Trešdien, 21. aprīlī, vispasaules pirmizrādi piedzīvojis grupas "Prāta vētra" jaunās dziesmas "Feels" videoklips. Neparastais video tapis sadarbībā ar animācijas studiju "HonkFu". Līdz ar videoklipa pirmizrādi, grupa izziņojusi arī jaunu albumu, kas būs videoformātā un iznāks šā gada 21. oktobrī. Albuma nosaukums – "Gads bez kalendāra".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā informē grupas menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa, vairāki desmiti animatoru dažādās pasaules valstīs astoņus mēnešus strādāja pie šīs pasaules līmeņa multiplikācijas filmas japāņu mangas stilā, kur līdzās stāsta galvenajiem personāžiem supervaroņu lomās iejūtas arī "Prāta vētras" puiši.

Dziesmas ideja pieder zviedru mūziķim un producentam Magnusam Nilsonam, ar kuru "Prāta vētra" sadarbojas jau vairākus gadus. Tā ir ļoti mūsdienīga, stilīga dziesma ar īpašu brīvības un lidojuma sajūtu piedziedājumā – kārtējais "Prāta Vētras" muzikālais eksperiments.

Bet par videoklipa scenāriju atbildīgs ir Kaspars Roga, klipa ideju ieraugot tepat sev blakus:
"Kādu dienu starp manas meitas Lea rotaļlietām ieraudzīju lellīti, kura sēž ratiņkrēslā. Pirmā reakcija bija: "Ak, Dievs, ar ko viņa spēlējas?!", taču pēc mirkļa apjautu, cik aprobežoti es domāju. Un nokaunējos. "Feels" videoklipa galvenā varone ir meitene ratiņkrēslā, kurai bail no dzīves un cilvēkiem. Bail iziet uz ielas un tikai tāpēc, ka viņa nav tāda kā citi. Es aicinu atbrīvoties no aizspriedumiem un pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir, ar visiem, kas tajā mīt."

Vietnes pratavetrafeels.lv apmeklētāji arī turpmāk varēs noskaidrot, cik vērīgi skatījušies klipu, aizpildot testu, laimēt ekskluzīvas balvas, uzzināt, kurās valstīs visvairāk klausās "Prāta vētru", iegādāties grupas suvenīrus no jaunās kolekcijas, kā arī biļetes uz rudenī gaidāmā albuma video koncertu par īpašu iepriekšpārdošanas cenu.

Video albuma iznākšana plānota 2021. gada 21.oktobrī un tas būs skatāms vietnē pratavetrafeels.lv, bet biļetes iepriekšpārdošanā par īpašu cenu ir pieejamas jau no 21. aprīļa gan pratavetrafeels.lv, gan ekase.lv.

Tags

Prāta vētra
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form