Notiks pārceltais 'Brīvdienu mūzikas' koncerts 'Piazzolla, Lācis, Tango'
Foto: Publicitātes foto

Valstī noteiktā ārkārtējā stāvokļa un pulcēšanās ierobežojumu dēļ šā gada pavasarī nenotika vairāki cikla "Brīvdienu mūzika" koncerti, kas tika pārcelti uz rudeni. Šo svētdien, 25. oktobrī, pulksten 14.00 un 17.00. notiks pārceltais koncerts "Piazzolla, Lācis, Tango", portālu "Delfi" informē Dzintaru koncertzāles pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šajā "Brīvdienu mūzikas" koncertā kuru, kā ierasts vadīs diriģents Jānis Ozols, varēs tikties ar Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra stīgu kvartetu (Sandis Šteinbergs, vijole, Raimonds Melderis, vijole, Arigo Štrāls, alts, Ainārs Paukšēns, čells, Raivo Ozols, kontrabass) un akordeonistu Artūru Noviku. Viņu izpildījumā skanēs Astora Pjacollas (Astor Piazzolla) un Kārļa Lāča skaņdarbi, kā arī tango mūzikas ritmi.

Klausītājiem, kuri bija iegādājušies biļetes vai abonementus uz pārceltajiem "Brīvdienu mūzikas" koncertiem, organizatori piedāvā apmainīt iepriekš iegādātās biļetes un abonementus.

Saistībā ar valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem Dzintaru koncertzāles sēdvietu izkārtojums ir mainīts, un katru koncertu klātienē varēs apmeklēt tikai 211 klausītāju, tāpēc katra nenotikušā koncerta vietā notiks divi koncerti. Biļešu un abonementu apmaiņu var veikt tikai Dzintaru koncertzāles kasē katru dienu no pulksten 10.00 līdz 17.30.

Nākamais pārceltais "Brīvdienu mūzikas" koncerts "Spāņu mūzika un dejas" notiks 29. novembrī pulksten 14.00 un 17.00. Koncertā uzstāsies dziedātāja Aija Vītoliņa, ģitārists Kaspars Vizulis, kontrabasists Reinis Ozoliņš, taustiņinstrumentālists Toms Mikāls, sitaminstrumentālists Rinalds Maksimovs un dejotāji Ieva Kemlere un Ģirts Bisenieks. Šajā koncertā, atšķirībā no citiem cikla koncertiem, skatītājiem būs iespēja ne tikai baudīt sarunas un mūziku, bet arī temperamentīgus dejas priekšnesumus horeogrāfes Ievas Kemleres interpretācijā.

Cikla "Brīvdienu mūzikas'' stundu ilgajos koncertos tiek gaidīti klausītāji, kuri vēlas apmeklēt koncertu dienas gaišajā laikā, apvienojot to ar jauku pastaigu gar jūru un nesteidzīgu brīvdienu maltīti Dzintaru koncertzāles restorānā "Maestro". Tāpat kā iepriekš, cikla "Brīvdienu mūzikas'' koncertus vada atraktīvais, publikas un koristu iemīļotais diriģents Jānis Ozols. Viņš koncertus veido kā sarunu ar māksliniekiem par mūziku un dzīvi.

Ņemot vērā Covid-19 vīrusa izplatību, Dzintaru koncertzāle aicina ievērot nepieciešamos piesardzības pasākumus, apmeklējot koncertus – lietot aizsargmaskas, ierodoties koncertzālē, apmeklējot koncertzāles kafejnīcu vai uzturoties citās publikai paredzētajās zonās līdz ieejas biļetē norādītās sēdvietas ieņemšanai. Organizatori aicina lietot aizsargmaskas arī starpbrīdī un pēc koncerta.

Biļetes uz koncertiem nopērkamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs.

Tags

diriģents Jānis Ozols Dzintaru koncertzāle Kārlis Lācis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form