Notiks rokfestivāls 'Saldus saule'
Foto: Publicitātes foto

Saldū, Kalnsētas parka estrādē, 28.jūlijā notiks festivāls "Saldus saule", portālu "Delfi" informē festivāla organizatoru pārstāve Krista Kalnarāja.

Popularizējot klasiskā latviešu roka tradīcijas un atceroties mūziķi Ēriku Ķiģeli, senākais Latvijā notiekošais festivāls "Saldus saule" šogad priecēs ar tādu mākslinieku uzstāšanos, kas klausītājiem jau labi pazīstami un ir pārbaudītas vērtības.

"Uz lielās festivāla skatuves Kalnsētas parka estrādē šogad kāps tādi Latvijā novērtēti un pieredzējuši mākslinieki, kā leģendārie "Remix", "Linga", "Pienvedēja piedzīvojumi" un "Mr. Rally". Būs iespēja dzirdēt arī ex -"Līvus", "Louie Fontaine & Starlight Searchers", "Virga Hard Orchestra", savukārt naktī ar ekspresīvu priekšnesumu startēs "AC/DC Tribute" (LT) – grupa, par kuru labāki varot būt tikai īstie AC/DC, vēsta festivāla rīkotāji," vēsta pasākuma rīkotāji.

Šogad festivālā būs arī otra – Pļavas skatuve –, uz kuras uzstāsies "LV-3801", "Inokentijs Mārpls", "Kiss Of The Dolls", "Mana teritorija", "Nightstar", "Overburn" un "Deimoss".

Organizatori vēsta, ka festivāla apmeklētājiem būs pieejamas arī dažādas izklaides iespējas, kvalitatīvi ēdieni un dzērieni, kā arī dejas līdz rītam.

Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu servisa" kasēs visās Latvijā, biļešu cena iepriekšpārdošanā – pieci lati.

Kopš 2006. gada festivālu "Saldus Saule" organizē Ērika Ķiģela dēls Fēlikss Ķiģelis, kurš šogad festivāla rīkošanu uzticējis SIA "Summer Sound Productions".

Pirmais festivāls "Saldus saule" notika 1987. gadā, bet ideja par tā rīkošanu bija radusies jau gadu ātrāk, ar mērķi godināt talantīgo saldenieku, Latvijas smagā roka aizsācēju, izcilāko sava laika ģitāristu, grupas "Līvi" dibinātāju un idejisko līderi un komponistu Ēriku Ķiģeli.

Fotogalerijā: 'Saldus saule 2011'

Tags

Saldus saule

Comment Form