Pašmāju mūziķi apvienosies labdarības koncertā 'Cilvēks cilvēkam'
Foto: Kaspars Teilāns

Fonds "Līdzskaņa" kopā ar vairāk nekā 10 mūziķiem izziņo labdarības koncertu "Cilvēks cilvēkam", kas norisināsies 22. martā Mārupes Kultūras namā, portālu "Delfi" informē fonda pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertā tiks dziedātas dziesmas, kas radītas fonda sociāli radošajās nometnēs un visi par koncerta biļetēm iegūtie līdzekļi tiks novirzīti fonda "Līdzskaņa" ceturtās nometnes organizēšanai šī gada septembrī.

Koncertā piedalīsies Arnis Mednis, Rihards Zaļupe, Atis Zviedris, Kārlis Auzāns, Ira Dūduma, Katrīna Dimanta, Jānis Miltiņš, Laima Dimanta, Herberts Blumbergs, Jānis Bērziņš, Elizabete Vētra, Edgars Rakovskis. Koncertu vadīs Ira Dūduma un Kristaps Rasims.

"Esmu priecīga, ka būšu daļa no fonda "Līdzskaņa" pirmā lielā labdarības koncerta. Varēs iegrimt brīnišķīgas mūzikas pasaulē un baudīt vakaru lieliskā atmosfērā. Visas dziesmas ir komponētas fonda radošajās nometnēs. Būs dzirdami arī daži pirmatskaņojumi. Mūziķi, kuri uzstāsties koncertā, ir profesionāļi un mīl savu darbu, tādēļ ir vēl lielāks prieks mums visiem kopā satikties un kopā muzicēt. Aicinu cilvēkus nākt un izbaudīt vakaru," stāsta dziedātāja Katrīna Dimanta.

Šogad jau ceturto reizi fonds "Līdzskaņa" organizēs sociāli radošo vasaras nometni. Nometnes galvenais mērķis ir sniegt iespēju tiem mūziķiem, kas veselības stāvokļa, invaliditātes un citu apsvērumu dēļ vairs nav aktīvi mūzikas industrijā, tikties ar kolēģiem un darīt savu sirdslietu – muzicēt.

Fonda "Līdzskaņa" virzītājspēks ir cilvēks. Cilvēks – mūziķis, kuram ir bagāta iekšējā pasaule. Cilvēks, kuram radošas izpausmes ir tikpat pašsaprotamas kā elpošana. Cilvēks, kuram ir, ko stāstīt, un kurš savā stāstā dalās ar citiem.

"Ir tik svarīgi būt kopā – saņemt iedrošinājumu, sajust atbalstu un novērtējumu. Mums katram dzīvē ir brīži, kad ir nepieciešams drošs un stabils plecs, uz kura atspiesties. Ir brīži, kurus nekādi nevaram ieplānot vai paredzēt. Un ir brīži, kad bez citu atbalsta uz priekšu doties nav iespējams. Tāpēc biedrība LaIPA 2016. gada nogalē dibināja "Fondu Līdzskaņa" ar mērķi sniegt atbalstu un palīdzīgu roku tiem Latvijas mūziķiem, kuri ir nonākuši dzīves grūtībās," tā par fondu saka Liena Grīna, fonds "Līdzskaņa" vadītāja.

"Fonds Līdzskaņa" ir sabiedriskā labuma organizācija, kas sniedz finansiālu vai praktisku atbalstu Latvijas mūziķiem, kuri saskārušies ar dažādām problēmām, un paši, diemžēl, tās atrisināt nevar.
Kopš fonda dibināšanas ir palīdzēts jau 18 dažādiem mūziķiem un viņu ģimenēm – Arnim Mednim, Aleksandram Šlujevam, Valdim Atālam, Robertam Gobziņam, Dainim Dobelniekam, Rolandam Balodim-Ūdrim jeb Ūdrītim, Ģirtam Koknēvičam, Raitim Viļumovam, Ingai Puhovai, Sondrai Zaļupei, Valdai Rudzītei, Guntaram Muceniekam un citiem. Vairāk par fondu: www.lidzskana.lv.

"Fonds Līdzskaņa" aicina uz labdarības koncertu "Cilvēks cilvēkam" 22. martā pulksten 15.00 Mārupes Kultūras namā, Daugavas ielā 29. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas šeit. Bērniem līdz 7 gadu vecumam vecāku pavadībā ieeja ir bez maksas.

Tags

ģitārists Jānis Bērziņš Arnis Mednis Kārlis Auzāns Kristaps Rasims Rihards Zaļupe
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form