Pikaso noslēdz koncertsēriju un gatavo jaunu albumu
Foto: Andris Barbans

Ar koncertu sestdien, 2. maijā, klubā "Pulkvedim Neviens Neraksta" koncertsēriju "SVMN: B Puse" noslēgs mūziķis Pikaso.

Koncertā līdz ar DJ Super Oganes un mūziķiem Oskaru Račevski (taustiņi), Tarasu Kuzmenko (sitamie instrumenti) un Denisu Paškevicu (saksofons), pēdējo reizi dzīvajā koncertā mūziķis izpildīs dziesmas no albumiem "SVMN: B Puse" un "Satikšanās Vietu Mainīt Nedrīkst".

"Zināms etaps manā radošajā darbībā ar šo koncertu būs beidzies un es raugos jau nākotnē, kad lūkoju iespēt nākamā albuma "Rezonanse" materiālu, kas pašlaik ir tapšanas stadijā, pārnest muzikāli uz pilnasinīgu orķestra sastāvu, bet estētiski - rast iespēju to izpildīt telpā, kas nekad nav tikusi saistīta ar šo žanru, proti, operas lielo skatuvi. 

Redzu tajā ne tikai izaicinājumu koncertuzveduma tehniskajā izveidē, bet arīdzan iespēju mākslinieciski paplašināt estētiskās robežas un, kā piedāvāt visiem šī žanra sekotājiem pilnīgi jaunu pieredzi, tā arī lūkot uzrunāt tos, kas ikdienā izmeklēti bauda tikai, piemēram, operu vai baletu. Mana iecere ir aizgūt klasiskās mākslas izteiksmes līdzekļus, elementus un ar tiem papildināt hip hopa priekšnesumu.", stāsta mūziķis.

Tikmēr, šo sestdien koncertsērijas noslēguma koncertā kā īpašais viesis uzstāsies Latviešu hip hopa izpildītājs Ozols, kurš sniegs ieskatu savā jaunajā ierakstā "Atpakaļ Nākotnē".

Tags

Koncerti Mūzika Ozols (reperis)

Comment Form