Pirmo reizi norisināsies garīgajai veselībai veltīts mūzikas festivāls 'Ogle'
Foto: Mārcis Gaujenietis

No 12. līdz 13. jūlijam Saukas dabas parka teritorijā pirmo reizi norisināsies garīgās veselības un mūzikas festivāls "Ogle", portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāju pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Festivāla misija ir veicināt sabiedrības garīgās veselības attīstību un izpratni par tās nozīmīgumu cilvēka dzīvē, savukārt festivāla mērķis ir muzikālā un radoši aktīvā gaisotnē izglītot sabiedrību garīgās veselības jomā, lai novērstu depresijas izplatību un samazinātu pašnāvību skaitu Latvijā.

Uz skatuves – zināmākie pašmāju hiphopa mūzikas vārdi kā Arturs Skutelis, ansis, "Latgalīšu reps" , "Singapūras satīns" , "Brīvrunu projekts" , "Sudrabu sirds" un citi, savukārt rokmūzikas skaņās priecēs grupas "Double Faced Eals" , "Bloody Heels" , "Franco Franco" , "Riga Reggae" , "Blue Jean Serenade" . Kā īpašais viesis festivālā – norvēģu urbānās kultūras mākslinieks "Gunnar The Fifth" , kam šī būs pirmā uzstāšanās Latvijā.

Veselības ministrijas un "Pusaudžu resursu centrs" piedalīsies ar tēmai veltītu telti "Viss ir norm.a" kurā norisināsies meistarklases, lekcijas un sarunas par mentālās veselības tēmām, kā arī būs iespēja individuāli konsultēties ar psihologu un satikt jauniešus, kas paši ir saskārušies ar dažādām grūtībām, un brīvā atmosfērā ir gatavi savā pieredzē dalīties. Savukārt krīzes centrs "Skalbes" festivālā darbosies īpašā teltī, kurā norisināsies meistarklases, lekcijas un diskusijas par garīgās veselības tematiku, kā arī psihologa atbalsts.

Plašajā Saukas dabas parka teritorijā darbosies skeita minirampa, frisbijs, tetovēšana, kartinga simulators, virves vilkšana, joga, bērnu stafetes u.c. izklaides. Nakšņošana notiks teltīs dabas parka teritorijā

Festivāls darbojas kā labdarības pasākums, un visa peļņa tiks ziedota organizācijām, kas nodarbojas ar palīdzību grūtībās nonākušiem cilvēkiem.

Saukas dabas parks atrodas Viesītes novadā, Sēlijā. Vairāk informācijas par pasākumu mājaslapā www.oglefest.lv. Biļetes iepriekšpārdošanā iegādājamas šeit.

Tags

reperis ansis Franco Franco Double Faced Eels Riga Reggae Singapūras satīns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form