'Positivus' festivāls aicina pieteikties dalībai smuko lietu tirdziņā
Foto: Publicitātes foto

No 26. marta, sākas pieteikšanās "Positivus" festivāla ikgadējam Smuko lietu tirdziņam. Paralēli mūzikai un vasaras gaisīgajai piejūras noskaņai Salacgrīvas priežu ielenkumā ik gadu rosīgi darbojas visu Baltijas valstu pamanāmākie dizaineri, amatnieki, mākslinieki un radošie uzņēmēji, stāsta festivāla pārstāvji. Dalības pieteikumus iespējams iesniegt līdz 20. aprīlim.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Smuko lietu tirdziņš gadu gaitā kļuvis par neatņemamu festivāla sastāvdaļu, kur ikviens var atrast sev ko īpašu. Papildus pašmāju un kaimiņvalstu dizaneru stilīgiem apģērbiem, apaviem un aksesuāriem, tirdziņa klāstā tiks iekļautas arī oriģinālas rotaslietas, kā arī dažādākie vasaras festivālu aksesuāri, kas apmeklētājiem vēl ilgi pēc vasaras beigām atsauks atmiņā "Positivus" īpašo atmosfēru," vēsta festivāla pārstāvji.

Galvenais tirgotāju izvēles kritērijs būs maksimāla preču dažādība un atbilstība festivāla atmosfērai. Konkursa uzvarētāji tiks izsludināti jau 27. aprīlī.

Būtiskākais Smuko lietu tirdziņa dalības nosacījumiem - dalībniekam pašam jābūt savas produkcijas ražotājam, idejas autoram un realizētājam. Ņemot vērā lielo tirdziņa dalībnieku atsaucību un interesi, arī šogad tiks veikta rūpīga pieteikumu atlase, lai festivāla viesiem piedāvātu interesantu un daudzveidīgu smuko lietu klāstu.

Festivāla organizatori lūdz dalībniekus īpaši piedomāt arī pie tirgošanas telts vizuālā noformējuma un tajā piedāvātās produkcijas - tai jāatbilst festivāla kopējai noskaņai un videi, kā arī jābūt oriģinālai un atšķirīgai no citām. Plašāk iepazīties ar nosacījumiem un pieteikuma anketu var aizpildīt šeit.

"Positivus" festivāls 2015. gadā Salacgrīvā norisināsies jau devīto reizi. 

Festivāla biļetes nopērkamas internetā, Biļešu Serviss kasēs un Nordea bankomātos. Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā 65,00 eiro, 3 dienu biļetes ar teltsvietu cena ir 71,00 eiro. Pārdošanā nonākušas arī vienas dienas biļetes, kuru cena ir 35,00 eiro.

Tags

Salacgrīva
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form