Brainstorm
Foto: Prāta Vētra

11.aprīlī ar koncertu Liepājas ledus hallē grupa "Prāta vētra" uzsāk Latvijas koncertturneju "Kaķēns, kurš atteicās no jūras skolas".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Grupai Latvijas pilsētās paredzēti seši koncerti, kuros "Prāta vētra" uzstāsies ar gandrīz divu stundu ilgu programmu. Skanēs ne tikai dziesmas no albuma "Kaķēns, kurš atteicās no jūras skolas", bet arī iepriekšējo gadu sacerējumi.

Piecos no sešiem šajā tūrē paredzētajiem koncertiem 11.aprīlī Liepājā, 13.aprīlī Jelgavā, 14.aprīlī Ventspilī, 19.aprīlī Valmierā un 20.aprīlī Rīgas Sporta manēžā "Prāta vētru" "iesildīs" jelgavnieki "Oceanfall".

12.aprīlī Tukumā klubā "Grands" uzstāsies tikai "Prāta vētra".

Skaņas un gaismas kvalitāti koncertos nodrošinās firmas "UBS" un "NA". Koncertos tiks izmantota pirotehnika un būvēta speciāla skatuve.

Aprīļa beigās "Prāta vētra" atkal "iesildīs" "The Cranberries" koncertos 21.aprīlī Hamburgā, 23.aprīlī Prāgā un 27.aprīlī Minhenē.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form