Radio 'Naba' ēterā gaidāms īpašs svētku raidījums 'Mirklis pirms Latvijas'
Foto: Privātais arhīvs

Svētdien, 3. maijā, Radio NABA ēterā atzīmējot Latvijai svarīgos svētkus, nakts mūzikas pārraidē "Mirklis pirms Miera" izskanēs vairāku desmitu latviešu mūziķu izvēlēto pašmāju miera dziesmu kaverversijas un arī jauni darbi kā veltījumi Latvijai. Raidījuma sākums plkst. 22:00.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Visu raidījuma laiku (sākot no plkst. 22:00) īpašajā pārraidē "Mirklis pirms Latvijas" izskanēs gan kaverversijas, gan jaunradīti darbi, ko ierakstījuši gan akustiskās, gan elektroniskās, gan eksperimentālās u.c. žanru mūzikas lietpratēji.

Starp tiem būs Goran Gora, Jēkabs Nīmanis, "Origo Boys", Raimonds Tiguls, Toms Rudzinskis ar Rūdolfu Macatu un Ivaru Arutjunjanu, koris "Aura", "KODEK", "Amorālā Psihoze", Ivars Krasts (Krai), "Alis P", Mārtiņš Jansons, Rihards Lībietis ar Diānu Sus, "VADi", Alise Joste ar Kārli Strūberu, Armands Siliņš ar ansambli "Suņa Stunda" un Kasparu Zemīti, Andis Grīva, John Grzinich, vairāki projekti no VAK kora "Latvija" (Īgls, Trio Trīsdesmit Trīs), Vladislavs Nastavševs, Jeruzalemes Dedzinātāji un vēl citi muzikālie projekti.

Kā komentē raidījuma veidotājs Mārtiņš Eņģelis: "Vēloties turpināt reiz Radio "Naba" aizsākto "Strāvoklis", kā arī Baložu Pilnu Pagalmu "Brāļi un Māsas" ciklu ideju, esmu iecerējis palaist ēterā patiešām īpašu pārraidi - un, nē, tai noteikti nebūs sakara ar Raini!

Piedāvājot dažādiem, vairāk vai mazāk mierīgiem mūziķiem un muzikālām apvienībām mājas apstākļos/pilnīgi akustiski/eksperimentālā versijā ierakstīt vai nu "mīļāko" latviešu dziesmu vai sirdij tuvāko sevis izpildīto autordziesmu latviski (protams, der arī bez vārdiem), mans svarīgākais uzstādījums bija sagatavot pārraidi ar nebijušām miera un nakts muzikālām variācijām dažādos žanros, ko ielikt raidījuma "mixcloud" vietnē, kur citi tās varētu klausīties mūžīgi gan naktī, gan dienā, gan svētkos, gan nelaimē! Īsumā - Latvijas svētkiem par godu mūziķi ierakstītu to, kas patīk tur, kur patīk tā, kā patīk."

Raidījums "Mirklis pirms Miera"- raidījums tiem, kuri grib gulēt mierīgi jau kopš 2010. gada 3. janvāra izskan svētdienās 22:00 un ir klausāms gan naba.lv tīkla tiešraidē, gan no februāra "Radio Naba" 95,8 FM frekvencē raidaparātos Rīgā un tās tuvumā, vēsta radio pārstāvji.

Tags

Alis P Alise Joste Andis Grīva Goran Gora Radio Naba Raimonds Tiguls Vladislavs Nastavševs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form