Radio NABA gadu noslēgs ar tradicionālo Top 100 atskaņojumu
Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 30. decembrī, no pulksten 10 Latvijas Radio 6 – LU radio NABA FM 95,8 piedāvās tradicionālo aizejošā gada aktuālāko kompozīciju apkopojumu "Top 100", kas veidots atbilstoši radio klausītāju balsojumam visa 2021. gada laikā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē radiostacijas pārstāvji, klausītājiem būs iespēja piedalīties arī prognožu spēlē – uzminēt gada topa trīs populārākās kompozīcijas.

NABA ārzemju un pašmāju mūzikas topos 2021. gada laikā kopā pabijušas 409 kompozīcijas, no kurām vismaz 40% ir Latvijas mākslinieku darbi. Kopā par kompozīcijām klausītāji atdevuši gandrīz 42 tūkstošus balsu. Topā pārstāvētas dažādu stilu kompozīcijas, kā arī plašs valstu un valodu spektrs. Apkopojot rezultātus, tiek ņemts vērā balsu skaits, vieta un tas, cik nedēļas kompozīcija atradusies topa sarakstā.

No 29. decembra pulksten 14 līdz 30. decembra pulksten 14 klausītāji aicināti piedalīties prognožu spēlē, mēģinot noteikt tās trīs kompozīcijas, kas ieņems visaugstākās vietas šajā topā. Trīs pareizo atbilžu iesniedzēji, prognozētāji saņems balvas.

Ar populārāko kompozīciju simtnieku iepazīstinās Radio NABA bijušie un esošie mūzikas instruktori Nora Rieksta, Valters Mednieks, Kaspars Eglītis, Jānis Vuguls un Atis Žagars.

100 iecienītākās dziesmas tiek apkopotas no diviem iknedēļas raidījumiem - "Top 10 LV" iekļautas jaunākās Latvijas izpildītāju kompozīcijas, savukārt "Top 25" paredzēts ārvalstu melodijām. "Topi" ēterā skan katru nedēļu piektdienās, ik reizi iekļaujot līdz pat desmit jaunām kompozīcijām.

Top 100 ir viena no senākajām Radio NABA tradīcijām, kas šogad radio ēterā notiks jau deviņpadsmito reizi.

Radio NABA klausāma FM 95,8 Rīgā un tās apkārtnē, bet visur citur portālos naba.lv, LSM.lv un mobilajās lietotnēs.

Tags

Radio Naba
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form