Rīgas kamerkoris 'Ave Sol' aicina uz koncertu 'Ziemassvētku noskaņa'
Foto: F64

Ziemassvētku vakarā, 24. decembrī, Rīgas kamerkoris "Ave Sol" saviem klausītājiem dāvinās svētku koncertu "Ziemassvētku noskaņa", kas izskanēs no Rīgas Doma.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē kora pārstāvji, pulksten 20 koncerts būs skatāms kanālā "ReTV", savukārt koncertorganizācijas "Ave Sol" Facebook vietnē tas būs pieejams līdz pat decembra beigām, tādējādi sasniedzot un priecējot klausītājus arī ārpus Latvijas.

Jau daudzus gadus Rīgas kamerkoris "Ave Sol" Ziemassvētkos klausītājiem ir dāvājis koncertprogrammu "Ziemassvētku noskaņa". Gadu gaitā koncertprogrammās izskanējuši neskaitāmi skaņdarbi – sākot no klasiskās mūzikas pērlēm līdz mūsdienu pašmāju autoru oriģināldarbiem.

Koncertā "Ziemassvētku noskaņa" šogad skanēs pasaulē zināmi un populāri Ziemassvētku klasiskās mūzikas skaņdarbi, kas īpaši piemēroti kamerkorim, solistiem un Rīgas Doma ērģelēm. Programmā iekļauti Antonio Vivaldi, Johana Sebastiana Baha, Georga Frīdriha Hendeļa, Žila Masnē un Kamila Sensāna darbi. Tos atskaņos Rīgas kamerkoris "Ave Sol", diriģenti Andris Veismanis un Jurģis Cābulis, Kristīne Balanas (vijole), Margarita Balanas (čells), Aigars Reinis (ērģeles).

Koncertu rīko Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība un koncertorganizācija "Ave Sol". To atbalsta Rīgas pašvaldība, un koncerts ir daļa no kopējās svētku programmas Rīgā, kas tapusi sadarbībā ar pašvaldības kultūras centriem un biedrībām. Svētku programma galvaspilsētā pilnā apjomā apskatāma Rīgas pašvaldības tīmekļa vietnē, kurā pieejama arī informācija par pilsētvides gaismas objektiem un idejas mazajiem ziemas priekiem Rīgā.

Tags

Ave Sol (koris) Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form