Rojas estrādē būs koncertprogrammas 'Mīlestība' pirmizrāde
Foto: Publicitātes foto

Piektdien, 19. jūlijā, pulksten 19.00 jaunuzceltajā Rojas estrādē izskanēs koncertprogrammas "Mīlestība" pirmizrāde – latviešu komponistu mūziklu un rokoperu skaistākas mīlas dziesmas divos cēlienos, portālu "Delfi" informē koncerta rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Marija Bērziņa, Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis, Raimonds Celms un Egils Melbārdis, kurš iejutīsies arī koncerta vadītāja lomā.

Koncerta programmā iekļauti fragmenti no Raimonda Paula mūzikliem "Meža gulbji", "Māsa Kerija" un izrādēm "Īsa pamācība mīlēšanā", "Leģenda par Zaļo Jumpravu", "Leo. Pēdējā bohēma", Jāņa Lūsēna rokoperām "Indriķa hronika" un "Sfinksa", Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas "Adata" un mūzikla "Vadonis", Imanta Kalniņa mūzikas izrādei "Lilioms", Ulda Marhileviča traģikomiskās dziesmu spēles "Tobāgo!", kā arī Mārtiņa Brauna izrādes "Mauglis" u.c. skaņdarbi.

Aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska, kura veidojusi koncerta muzikālo režiju, pauž: "Var dziedāt notis, var dziedāt vārdus, un tomēr vairāk par visu gribas dziedāt stāstu. Tieši tāpēc ir īpašs prieks piedalīties šajā "Mīlestībā", kas nozīmē vairāk nekā tikai šo vārdu," bet viņas kolēģe Madara Botmane piebilst: "Manuprāt, dziesma ir stāsts. Stāsts, kuru stāsta komponists, vārdu autors... Ir skaisti un vērtīgi stāstīt stāstu, kas tuvs mums pašiem un pilnībā izprotams tikai un vienīgi mums, jo stāsts tiek stāstīts par mums. Mums – cilvēkiem un līdzcilvēkiem…"

Par pavadījumu un aranžijām gādās speciālais mūziklu orķestris Raimonda Macata (taustiņi) vadībā: Mārcis Auziņš (ģitāra), Norberts Skraucis (basģitāra) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

Koncerti "Mīlestība" notiks:

19. jūlijā pulksten 19 Rojas estrādē
20. jūlijā pulksten 19 Stopiņu Līgo parka estrādē
21. jūlijā pulksten 16 Dobeles Ķeizarmeža estrādē
24. jūlijā pulksten 19 Liepājā, koncertestrādē "Pūt, vējiņi"
8. augustā pulksten 19 Valmieras estrādē
18. augustā pulksten 16 Jēkabpilī, Krustpils saliņā
25. augustā pulksten 16 Ikšķiles estrādē.

Tags

Madara Botmane Mārcis Maņjakovs Marija Bērziņa Roja Zane Dombrovska
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form