Rokmūzika čellam. Valkā koncertēs trio 'Melo-M' un kvartets 'C-Jam'
Foto: Publicitātes attēli

Šā gada 20. novembrī plkst. 17.00 Valkas pilsētas kultūras namu piepildīs iespaidīgas un neaizmirstamas leģendārāko rokmūzikas skaņdarbu variācijas septiņu izcilu čellistu izpildījumā – uz vienas skatuves spēlēs latviešu čellu trio "Melo-M" un čellu kvartets "C-Jam" no Igaunijas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijas čellu trio "Melo-M" kopā ar Igaunijas talantīgo čellu kvartetu "C-Jam" ir apvienojušies un radījuši unikālu un aizraujošu projektu ar nosaukumu "Black Cello Sabbath".Visi šī projekta dalībnieki ir ieguvuši akadēmisko izglītību, un šajā koncertā būs iespējams novērtēt un izbaudīt akadēmiskās mūzikas variācijas par visiem zināmajām "Black Sabath", "Deep Purple", "Bon Jovi", "Queen", "Mettalica" un citu rokmūzikas grupu "himnām".

"Melo-M", kuras sastāvā ir Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, ir viena no starptautiski pazīstamākajām Latvijas mūzikas grupām. Piecu gadu laikā grupa koncertējusi divreiz devusies turnejā ASV, notikuši koncerti Krievijā, Francijā, Lielbritānijā, Somijā, Krievijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Ukrainā, Igaunijā, Lietuvā, Turcijā un citās valstīs. Koncertos "Melo-M" apvieno akadēmiskās mūzikas pamatus ar virtuozu izpildījumu un rokmūzikai raksturīgu atraktivitāti, kā arī sev vien raksturīgo stilu.

Grupas "C-Jam" sastāvā ir Perts Tarvass (Pärt Tarvas), Levis-Danels Megila (Levi-Danel Mägila), Marguss Ūss (Margus Uus) un Tenu Jeesārs (Tõnu Jõesaar). "C-Jam" šobrīd ir viena no spilgtākajām Igaunijas grupām, kas talantīgi pārveido visiem zināmas dziesmas čellu variācijās, nojaucot ierastās mūzikas robežas starp klasisko un populāro mūziku.

Šis koncerts ietilpst koncertu sērijā "Igaunijas Koncerti", kas top sadarbībā ar Igaunijas lielāko koncertaģentūru "Eesti Concert".

Tags

Kārlis Auzāns Melo-M
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form