'Satellites LV' izsludina sešus 'Pagrīdē' klubu koncertus
Foto: Nils Vilnis

Ar koncertu Vecrīgas klubā ”Pulkvedim neviens neraksta” (Peldu ielā 26/28) trešdien, 10.oktobrī, pašmāju rokgrupa ”Satellites LV” sniegs pirmo no sešiem albuma ”Pagrīdē” veicināšanas koncertiem, portālu ”Delfi” informē grupas pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Klubā skanēs dziesmas no šogad izdotā albuma ”Pagrīdē”, kā arī ”Satellites LV” (agrāk ”The Satellites”) 1990.gadu populārākās dziesmas, kas ”Pulkvedī” pirmo reizi koncertā izskanēja pirms 14 gadiem.

Savukārt 13.oktobrī grupa pirmo reizi uzstāsies Cēsu ”Fonoklubā”, kas svinēs savas darbības ceturto jubileju. Paralēli ”Fonokluba” svinībām blakus esošajā Cēsu ”KafeRīga” jau plkst.18:00 notiks ”Pagrīdē” remiksu albuma atklāšanas pasākums, kurā piedalīsies ”Dirty Deal Audio” bītmeikeri Oriole, Niklavz, Ansis, Pukkk un Mincīša ieraksti.

Oktobra noslēdzošais koncerts notiks Jelgavā, klubā ”Jelgavas Krekli”.

Novembrī iecerēti vēl trīs koncerti. Pirmais no tiem, kopā ar ”Dirty Deal Audio” bītmeikeriem un jauno pašmāju grupu ”Komjaunatne” notiks Valmieras ”Nepabeigtajā debesskrāpī”. 23.novembrī grupa vēlreiz viesosies Jelgavas klubā ”Jelgavas Krekli”, bet koncertsesiju noslēgs Liepājā, klubā ”Fontaine” kopā ar ”Dirty Deal Audio” bītmeikeriem un dīdžeju Arti Dvarionas.

Grupa nesen laidusi klajā jaunu singlu ”Pievienojies!”, kura b-pusē iekļauts projekta ”Netīrās cilpas” remikss. Līdz ar singla izdošanu, grupa aicina arī citus jaunos bītmeikerus un dīdžejus pievienoties, lai radītu savu ”Satellites LV” dziesmas ”Pievienojies!” remiksu. Dziesmas instrumentu un vokālu celiņus iespējams lejupielādēt grupas mājas lapā. Gatavās remiksu versijas mp3 vai saites uz skaņdarbu jāiesūta grupai līdz 10.oktobrim uz e-pastu info@satellites.lv.

”Satellites LV” albuma ”Pagrīdē” veicināšanas koncerti:

10.10.2012. ”Pulkvedim neviens neraksta” (Rīga) - durvis plkst. 21/skatuve plkst. 22/ieeja 4 lati

13.10.2012.”Fonoklubs” (Cēsis) - durvis plkst. 22/skatuve plkst. 23/ieeja 2 lati

24.10.2012. ”Jelgavas Krekli” (Jelgava) - durvis plkst. 22/skatuve plkst. 00/ieeja 2 lati (studentiem 1 lats)

3.11.2012. ”Nepabeigtais debesskrāpis” (Valmiera); viesi ”Dirty Deal Audio” (”Netīrās cilpas”, Oriole, Kristaps ritms) & grupa ”Komjaunatne”. Durvis plkst. 20/skatuve plkst. 22:30/ieeja 3 lati

23.11.2012.”Jelgavas Krekli” (Jelgava) - durvis plkst. 22/skatuve plkst. 00/ieeja 3 lati (studentiem 2 Ls)

24.11.2012. ”Fontaine Palace” (Liepāja) - viesi ”Dirty Deal Audio” (Dj Krii, Niklavz, Oriole, Ansis, pukk, Mincīša ieraksti) & DJ Artis Dvarionas. Durvis plkst. 21/skatuve plkst. 23/ieeja 2,5 lati (bezrindas.lv 1,5 lati)

Tags

Artis Dvarionas Satellites LV
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam