Saulkrastos šovasar notiks koncertu cikls pie četrām upēm
Foto: Publicitātes foto

Saulkrastos šovasar norisināsies jauns koncertu cikls, kurā pie četrām pilsētas teritorijā esošajām upēm četros koncertos uzstāsies dažādi mākslinieki.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Saulkrastos šovasar izskanēs četri dažāda rakstura koncerti pie četrām Saulkrastu upēm. Atšķirīgi, gluži kā upes – Pēterupe, Inčupe, Aģe un Ķīšupe – katrs ar savu raksturu, straujumu un skaņas plūdumu, taču ar vienu kopzīmi – izskanam saulrietā un pie upes ietekas jūrā.

Ieklausoties dabā un mēģinot atklāt tās noslēpumus harmoniskā skaņas plūdumā, upes raksturu izcels un paspilgtinās Latvijā zināmu mūziķu žanriski daudzpusīgais skanējums," raksta koncertu cikla organizatore Asnate Rancāne.

15. jūlijā, pulksten 20.30 pie Pēterupes ietekas jūrā uzstāsies Asnate Rancāne un Staņislavs Judins

29. jūlijā, pulksten 20.30 pie Ķīšupes ietekas jūrā uzstāsies grupa "Ezeri"

12. augustā, pulksten 20.30 pie Aģes ietekas jūrā izskanēs mūsdienu lībiešu dzeja kamermūzikā Kuolm randõ/Trīs krasti

26. augustā, pulksten 20.30 pie Inčupes ietekas jūrā uzstāsies apvienība "Tehnikums" un Ozols

Biļetes var iegādāties kultūras namā "Zvejniekciems" un ekase.lv

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, koncertus drīkstēs apmeklēt:

vakcinēti pret Covid-19 un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas vai trīs nedēļas pēc saņemtas pirmās ražotāja AstraZeneca vakcīnas, kā arī tie skatītāji, kuri ir pārslimojuši Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā (pie ieejas būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts);

ar negatīvu covid-19 testu (pie ieejas būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts);

bērni līdz 12 gadu vecumam, neveicot testu vai neuzrādot vakcinācijas sertifikātu;

pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts, kuru iespējams iegūt vietnē www.Covid19sertifikats.lv un personalizēta biļete;

Visām biļetēm jābūt personalizētām, tādēļ iegādājoties vairākas biļetes, obligāti jānorāda katra apmeklētāja vārds un uzvārds, kā arī kontaktinformācija.

Tags

Ezeri duets Tehnikums Ozols (reperis) Saulkrasti
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form