Shipsi, Jānis Šipkēvics
Foto: LETA

4. un 5. septembrī muižas mājā Aristida Briāna ielā 9 notiekošie Shipsi kamermūzikas koncerti ir izpārdoti, tādēļ tiek izsludināts viens papildkoncerts 8. septembrī 20:00.

Jāņa Šipkēvica muzikālā projekta Shipsi kamermūzikas vakari tiek rīkoti pirmo reizi un tajos mūziķis atskaņo savas un citu autoru kompozīcijas - gan klaviermūzika, gan improvizētas vokālās daudzbalsības cilpas, jauni Shipsi skaņdarbi ar Raiņa, Aspazijas, Ojāra Vācieša un Imanta Ziedoņa dzeju, kā arī Filipa Glāsa, Pētera Čaikovska, Vladislava Nastavševa un Alises Jostes skaņuraksti.

Muižas zāles ietilpība ir pavisam neliela, tādēļ iespēja apmeklēt koncertu ir tikai 100 viesiem. Biļetes pieejamas eKase.lv.

"Es aicinu uz ļoti personisku, brīvu un vērīgu klātbūtni vakaros, kurus centīšos piepildīt ar mūziku, kas man pašam ir ļoti būtiska tieši šobrīd. Šķiet, nekad vēl neesmu ticies ar publiku tik intīmā formā, bet šis brīdis, kamēr jaunais Instrumenti albums vēl ir tikai iedvesmas izšķilšanās stadijā, un mēs zīmējam jaunas skices jaunam pavasarim, šāds process ir ārkārtīgi vajadzīgs un pat terapeitisks."

biļetes cena 15 eiro iepriekšpārdošanā, 20 eiro pie ieejas.

Tags

Alise Joste Instrumenti (grupa) Jānis Šipkēvics (Shipsi) Koncerti Mūzika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form