"Delfi" sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina piektdien, 27. novembrī, no pulksten 19.00 baudīt koncertcikla "Kopā" koncertu ar žilbinošās Sonoras Vaices uzstāšanos Jelgavas pils Lielajā zālē. Koncertā izskanēs skaistākās V.A.Mocarta un G.Fr. Hendeļa ārijas. Pie klavierēm pianists Mārtiņš Zilberts. Koncerts būs pieejams līdz 30. novembra pulksten 23.59.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sonora Vaice ir viena no spožākajām un publikas mīlētākajām operdziedātājām Latvijā, vairāku starptautisku konkursu laureāte, kura piedalījusies daudzos Latvijas Nacionālās operas iestudējumos. Sonora Vaice dziedājusi arī Sidnejas operas festivālā, Štutgartes pilsētas teātrī, Drēzdenes Zempera operā, Klāgenfurtes valsts teātrī, Dalhallas operas festivālā Zviedrijā, Krievijas Lielajā akadēmiskajā teātrī Maskavā, Igaunijas Nacionālajā operā un citviet.

Dziedātājas plašajā repertuārā ir lomas no G.Fr. Hendeļa, Dž. Rosīni, V.A.Mocarta, Dž. Verdi, Dž. Pučini, A. Rubinšteina operām, kā arī soprāna solo partijas dažādu komponistu vokāli simfoniskajos darbos. Sonora Vaice ir trīskārtēja Latvijas Lielās Mūzikas balvas, kā arī Latvijas Nacionālās operas fonda Gada balvas operai laureāte.

Sonoras Vaices koncerts, kā arī citi koncertcikla "Kopā" izcilu mākslinieku koncertu ieraksti skatāmi arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā.

Tags

Sonora Vaice
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form