Spīķeru kvartālā – 'Oranžās brīvdienas', brīvdabas kino un krāmu tirdziņš
Foto: Publicitātes foto. "Oranžās brīvdienas"

Spīķeru kvartālā šonedēļ gaidāmi vairāki notikumi – trešdien, 6. jūlijā, uz brīvdabas skatuves uzstāsies latviešu turbofolka ansamblis "Oranžās Brīvdienas", ceturtdien, 7. jūlijā, ikviens aicināts apmeklēt brīvdabas kino seansu, kurā šoreiz tiks izrādīta filma "Mežonīgie stāsti" ("Wild Tales"). Savukārt nedēļas nogalē, sestdienā, 9. jūlijā Spīķeru pagalmā norisināsies Rīgas krāmu tirdziņš.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Trešdienas koncerta mākslinieki – grupa "Oranžās brīvdienas" (OB) paši savu muzicēšanas stilu nosaukuši par latviešu turbofolku, kas sevī ietver ska, pankroka, regeja un citu žanru ietekmes.
Grupa dibināta 2000. gadā Kuldīgā, taču šobrīd bāzējās Rīgā. 16 gadu laikā "oranžie" muzicējuši gandrīz visos nozīmīgākajos mūzikas festivālos un klubos Latvijā, kā arī regulāri koncertējuši ārpus valsts robežām – Francijā, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā un citur. Pastāvēšanas laikā deviņu puišu kuplais kolektīvs izdevis divus studijas un vienu demo albumu. Tāpat tapuši vairāki videoklipi.

Pasākuma sākums plkst. 19.00. Koncerta sākums ap plkst.19.30.

Ceturtdien, 7. jūlijā, uz lielā ekrāna Spīķeros sadarbībā ar kino projektu "Spektrs" tiks demonstrēta argentīniešu antoloģija "Mežonīgie stāsti" ("Wild Tales").

Negodīgums, netaisnība un pasaules ritējums var pakļaut mūs stresam… līdz eksplodējam. Šī filma ir par cilvēkiem, kuri eksplodē – bieži vien skaisti, emocionāli un tik ļoti, ļoti cilvēcīgi! Sešos dažādos, bet savstarpēji saistītos stāstos iepazīsim dzīves nomocīto Gabrielu, kurš visu dzīvi saskāries ar līdzcilvēku pazemojumu, līdz nokļuva ar tiem vienā reisā, vientuļu oficianti, kura naksnīgajā klientā atpazīst vīrieti, kurš vainojams pie viņas tēva nāves, pavāri, kura problēmas risina ar žurku indes palīdzību, divus šoferus, kuru sāncensība uz vientuļa lauku ceļa beidzās ar mežonīgu sacensību, kā arī daudzus citus varoņus, kuros atpazīsim sevi vai savus tuvākos…

Ovācijas Kannās, kritiķu un skatītāju sajūsma, gandrīz "Oskara" balva un īsteni dienvidniecisks temperaments – tas viss par eksplozīvo un neprātīgās enerģijas pārņemto "Wild Tales" ("Relatos Salvajos"). Filmas producents – slavenais spāņu režisors Pedro Almodovars.

Kino seansa sākums plkst. 22.30.

Sestdien, 9. jūlijā, Spīķeros norisināsies apmeklētāju iemīļotais krāmu tirdziņš "Riga Flea Market", kurā varēs iegādāties gan interjera mājas priekšmetus, grāmatas, plates un atskaņotājus, fototehniku, apģērbus, apavus, traukus un citas aizraujošas lietas no šī un pagājušā gadsimta.

Pasākumi norisināsies Spīķeros, Maskavas ielā 10. Ieeja visos pasākumos bez maksas. Nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā pasākumi var tikt pārcelti uz citu datumu, aktuālo informāciju publicējot www.spikeri.lv.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Oranžās brīvdienas Spīķeru kvartāls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form