'The Sound Poets' laiž klajā akustisko koncertierakstu 'Joprojām' un izziņo papildkoncertus
Foto: Publicitātes foto

Pašmāju apvienība "The Sound Poets" 6. oktobrī digitālajās platformās izdevusi akustiskā koncertieraksta albumu "Joprojām", kā arī izziņo divus papildkoncertus Rīgā un Valmierā decembrī gaidāmajai akustisko koncertu ziemas sērijai, portālu "Delfi" informē grupas pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jaunais koncertieraksts sevī ietver 17 dziesmas no grupas līdzšinējās daiļrades īpaši aranžētās akustiskās versijās. Ar šo materiālu mūziķi gada sākumā uzstājās 15 pilsētās visā Latvijā, un šajā laikā tika ierakstīts arī "Joprojām" dzīvā izpildījuma albums, taču decembrī gaidāma koncertu sērijas otrā daļa.

"Joprojām" albums pieejams visās digitālajās mūzikas platformās – "Spotify", "iTunes", "Apple Music", "Deezer" un citās.

Ziemas koncertu sērijas grafiks papildināts ar vēl diviem pieturas punktiem – 6. decembrī Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas "Ziedoņa zālē", kā arī ar dienas koncertu Valmierā, 3. decembrī.

"Šobrīd esam ļoti patīkamā pozīcijā, kurā jūtam, ka mūsu padarīto novērtē. Gan ieraksts, gan arī ideja par decembra koncertiem radusies cilvēku intereses dēļ, kuru reāli sajutām gan pavasara koncertu lidojumā visā Latvijā, gan pēc tā. Šāds pieprasījums ir patiess kompliments. Jūtams arī gandarījums par ieraksta kvalitāti – tajā dzirdams, ka mums izdevies izveidot jaunu stāstu – ar iekšējo dramaturģiju pamatā un sirsnīgu sajūtu," stāsta "The Sound Poets" vokālists Jānis Aišpurs.

"Joprojām" koncerti izskanēs 1. decembrī Alūksnes Kultūras centrā, 2. decembrī Latgales vēstniecībā "Gors", 3. decembrī koncertzālē "Valmiera" (pulksten 15.00 un 18.00), 5. decembrī atjaunotajā VEF Kultūras pilī Rīgā, 6. decembrī LNB "Ziedoņa zālē", 8. decembrī Talsu Tautas namā, 9. decembrī Gulbenes kultūras centrā, 10. decembrī Smiltenes pilsētas Kultūras centrā, 15. decembrī Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars" un 16. decembrī Bauskas kultūras centrā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Tags

Jānis Aišpurs The Sound Poets
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form