Ventspils koncertzālē 'Latvija' notiks pianista un komponista Toma Juhņeviča koncerts
Foto: Elīna Meijere

23. janvārī koncertzālē "Latvija" skanēs pianista un komponista Toma Juhņeviča koncerts "Iedvesmojošas melodijas". Programmā paredzētas Raimonda Paula, Džakomo Pučīni, Ennio Morrikones, grupas ABBA, Zigmara Liepiņa, Karla Dženkinsa un arī paša Juhņeviča melodijas klavieru skanējumā, portālu "Delfi" informē Toma Juhņeviča menedžere Laura Blumberga.

Juhņevičs ir mācījies Talsu mūzikas skolā, Emīla Dārziņa mūzikas skolā, kā arī Latvijas Mūzikas akadēmijā. Zināšanas papildinājis pie pasniedzējiem no Džiliarda skolas, Anglijas Karaliskās mūzikas akadēmijas, kā arī Parīzes un Maskavas konservatorijām. Vairākkārt kļuvis par laureātu klasiskās un džeza mūzikas pianistu konkursos. Sarakstījis vairākas radio top 1 dziesmas tādiem izpildītājiem kā Intars Busulis un vokālā grupa "Cosmos". Izdevis arī divus studijas albumus – "Domas" un "Emotions".

Apmeklētāji aicināti saņemt ieejas kartes, kas bez maksas ir pieejamas koncertzāles "Latvija" kasē, viena persona var izņemt divas bezmaksas ieejas kartes.

Tags

Koncertzāle "Latvija"

Comment Form