Latvijas Radio bigbends un vokālā grupa "Framest" ir sagatavojuši krāšņu programmu festivāla “Eiropas Ziemassvētki” atklāšanas koncertā, kas notiks 10. decembrī Rīgas Kongresu namā plkst. 19:00. Koncertā klausītājus priecēs populāras Ziemassvētku melodijas un džeza skaņdarbi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vokālā grupa "Framest" pastāv kopš 2005. gada, to veido pieci profesionāli dziedātāji: Beāte Zviedre (soprāns), Rūta Dūduma (alts), Mikus Abaroniņš (tenors), Jānis Ķirsis (baritons) un Roberts Memmēns (bass).

Šī gada jūlijā Framest starptautiskajā "a cappella" vokālo grupu konkursā "Vokal.Total" Austrijā, kas ir viens no prestižākajiem ansambļu konkursiem Eiropā, klasiskās mūzikas kategorijā ieguva 2. vietu, savukārt džeza mūzikas kategorijā grupas sniegums tika novērtēts kā labākais un "Framest" saņēma galveno apbalvojumu - "Ward Swingle Award Gold", stāsta grupas pārstāvji. Tāpat konkursā grupa izpelnījās arī skatītāju simpātiju balvu.

Festivāls "Eiropas Ziemassvētki" šogad notiks no 10. līdz 30. decembrim, piedāvājot klausītājiem Adventa laika noskaņas Vīnes klasiķu meistardarbos, džeza ritmos, franču komponistu skaņdarbos un latviešu komponistu jaundarbos, stāsta tā rīkotāji.

Festivālā uzstāsies Rīgas Doma zēnu koris, "Sifonietta Rīga", Latvijas Radio koris, Latvijas Radio bigbends, Rīgas Saksafonu kvartets, vokālā grupa "Framest", dziedātāja Elīna Šimkus, vijolnieks Enriko Onofri, kontrtenors Sergejs Jēgers un citi mūziķi.

Tags

Eiropas Ziemassvētki Framest Koncerti Latvijas Radio bigbends Mūzika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form