Vidzemes mūzikas skolu talantīgākie audzēkņi un konkursu laureāti koncertēs Cēsīs
Foto: Māris Buholcs

30. augustā plkst.16 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola sadarbībā ar skolas atbalsta biedrību rīko Vidzemes reģiona mūzikas skolu talantīgāko audzēkņu un konkursu laureātu koncertu "Vidzemes talanti".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertā piedalīsies 18 Vidzemes mūzikas skolu audzēkņi un konkursu laureāti no Jaunpiebalgas, Cēsīm, Limbažiem, Madonas, Ogres, Smiltenes, Staiceles un Valmieras. Jaunie talanti uzstāties kopā ar Vidzemes kamerorķestri un diriģentu Andri Veismani. Pasākumu vadīs Evija Streiča.

Koncertā būs dzirdama būs dažādu instrumentu - vijoles, klarnetes, marimbas, čella, klavieru, flautas, akordeona, tubas, fagotas, mežraga, vibrafona un saksofona - spēle.

Aranžijas solo instrumentiem ar orķestri rakstījis starptautiskā konkursa "Sinfonia Baltica" prēmijas laureāts, Cēsu Mūzikas vidusskolas skolotājs un komponists Andris Riekstiņš.

Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola pateicas par atbalstu Valsts kultūrkapitāla fondam, Vidzemes plānošanas reģionam, Cēsu novada pašvaldībai, Cēsu Kultūras un tūrisma centram, Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas atbalsta biedrībai, AS "Cēsu alus", SIA "Beatus"- veikalam "Solo", ZS "Kliģēni", ziedu salonam "Elīna" un restorānam "MoMo", kuri padarīs šo koncertu par īpašiem svētkiem gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem.

Atbalstot jaunos talantus, ieeja koncertā par ziedojumiem.

Tags

Cēsis Mūzika Vidzeme
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form