'Ziemeļblāzmā' 4. maiju svinēs ar koncertu 'Teic, kur zeme skaistākā!'
Foto: Publicitātes foto

Svētdien, 5. maijā, pulksten 14.00, Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" notiks Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts svētku koncerts "Teic, kur zeme skaistākā!", portālu "Delfi" informē pasākuma rīkotāju pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertprogramma "Teic, kur zeme skaistākā!" būs stāsts par mūsu cilvēkiem, par mūsu tautu, par ikvienu, kurš ir piederīgs šai valstij. Atmodas laika dziesmas ir kļuvušas par valodu jūtām, kuras gadiem apspiestas lauzās uz āru un kurās visi viens otru saprata vislabāk. Mūzika kļuva par tautas spēkavotu. Tās ir dziesmas, kur līdzās notīm un vārdiem, ir ierakstītas mūsu neapvaldāmās prieka asaras, stindzinoši gaidpilnais klusums, atvadu smeldzošās sāpes un vairāk par visu prātā neaptverams, bet sirdī absolūts atbalsts, kas lika iegrimt laipnībā, mīlestībā un cieņā vienam pret otru.

Patriotiskās un populārākās latviešu komponistu Raimonda Paula, Zigmāra Liepiņa, Mārtiņa Brauna, Jāņa Lūsēna un Jāņa Strazda dziesmas savītas ar izcilāko latviešu dzejnieku Imanta Ziedoņa, Jāņa Petera, Leona Brieža dzeju, izdziedās un izspēlēs Ieva Sutugova, Laima Miltiņa, Elīna Čampare, Dainis Skutelis, Artis Robežnieks un Jura Kristona instrumentālā grupa.

Ieeja koncertā – bez maksas.

Tags

Jānis Lūsēns Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Mārtiņš Brauns Raimonds Pauls Zigmars Liepiņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form