Iznāk jauns Helēnas Kozlovas albums. Noklausies dziesmu 'Ilgu vējš'!
Foto: F64

Sestdien, 24. septembrī pie klausītājiem nonāks jaunākais Helēnas Kozlovas albums "Tāluma tuvumā". Aicinām noklausīties pirmo singlu "Ilgu vējš"!

Albuma atvēršanas svētki tiks svinēti klubā "Nabaklab", kur uzstāsies Helēna Kozlova, muzikālā apvienība "Zāle", pirms un pēc koncerta spēlēs DJ Muzadrive.

Helēna Kozlova ir latviešu neatkarīgās mūzikas dziedātāja un dziesmu autore, kas uzstājusies gan solokoncertos, gan kopā ar grupām "Skumju akmeņi" un "Levīti". "Tāluma tuvumā" ir Helēnas trešais soloalbums. Albumu izdod "Naba Music/Melo Records".

Albumā "Tāluma tuvumā" apvienotas 11 kompozīcijas, kas ierakstītas pirms vairāk nekā desmit gadiem pasaku mājā "Undīne", koncertā "Kedu saiets", studijās pie Tāļa Timrota, Roberta Ūdra, Laura Vorslava. Skaņas apstrādi veidoja Lauris Vorslavs. Helēnas Kozlovas izpildījumā dzirdams ne tikai vokāls, bet arī klavieres, ģitāra, blokflauta, kā arī dažādas mūzikas un vārdu virtenes.

"Nabaklab" atrodas Z.A.Meirovica bulvārī 12, ieeja klubā no plkst. 17.00., koncerta sākums plkst. 20.00. Ieejas maksa 4 eiro. Pasākumā laikā varēs iegādāties arī jauno albumu CD formātā.

Tags

Grupa Zāle Helēna Kozlova Nabaklab

Comment Form