Noklausies! Ansamblis 'Dzeguzīte' izdod jaunu dziesmu ar Rača tekstu un mūziku
Foto: Publicitātes foto

Populārais bērnu ansamblis "Dzeguzīte" laidis klajā jaunu dziesmu "Kur dzīvo laime", kuras teksta un mūzikas autors ir Guntars Račs, portālu "Delfi" informēja ansambļa izdevējs "Mikrofona ieraksti".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šī ir tituldziesma no "dzeguzēnu" jaunā albuma, kura iznākšana gaidāma 4. aprīli. Tajā dziesma izpilda populārā bērnu popgrupa kopā ar saviem lielajiem draugiem – pazīstamiem latviešu populārās mūzikas dziedātājiem.

Visu albuma dziesma mūzikas un vārdu autors ir Guntars Račs. Albums ierakstīts producenta Ginta Stankeviča studijā.

Kopā ar bērniem jaunās dziesmas iedziedājuši Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Sergejs Jēgers, Zigfrīds Muktupāvels, Antra Stafecka, Normunds Rutulis, Kaspars Markševics, Katrīna Bindere un Mārtiņš Ruskis. Ar šī albuma palīdzību plānots piesaistīt atbalstītājus Latvijas Bērnu bāreņu fonda iniciatīvai vākt līdzekļus terapeitisko spēļu istabu iekārtošanai speciālo internātskolu bērniem ar īpašām vajadzībām. Daļa no gaidāmā albuma ienākumiem tiks novirzīti šī mērķa realizācijai.

Jaunajā albumā būs atrodami arī visu jauno dziesmu pavadījumi, vārdi un notis.

Guntars Račs: "Ar "dzeguzēniem" man ir daudz dziesmu, kas sarakstītas kopā ar Maestro Raimondu Paulu. Bet man jau sen gribējās pašam pamēģināt uzrakstīt arī melodijas saviem vārdiem, jo patiesībā, tos rakstot, vienmēr kaut ko arī dungoju. Iespējams, projekts nekad nebūtu realizējies, ja Kaspars Markševics nebūtu mani uzrunājis pievienoties viņa labdarības akcijai, kuras rezultātā tiks vākti līdzekļi, lai iekārtotu rotaļu istabas bērniem ar īpašām vajadzībām. Tas mani neatstāja vienaldzīgu un tagad esmu priecīgs, ka šīs dziesmas kalpos arī labdarībai. Gribēju pateikt lielu paldies visiem dziedātājiem, kas laipni un nesavtīgi piekrita piedalīties! Jūs esat labākie!".

Pavisam nesan "Zelta Mikrofona" balvas ceremonijā notika albuma tituldziesmas "Kur dzīvo laime" pirmatskaņojums! Koncerta versijas video tagad ir papildināts ar dziesmas vārdiem, un to ir iespējams noskatīties "MicRec" YouTube kanālā "Micrecmusic".

Tags

Dzeguzīte Guntars Račs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form