Grupa "Sigma" piesaka jauno albumu "Mitoloģijas" ar pirmo singlu "Aiz naida", kura vārdu autors ir dzejnieks Kārlis Vērdiņš. Jaunā albuma atklāšanas koncerti notiks 8. un 9. martā LKA Nacionālās filmu skolas paviljonā (Rīgā, Elijas ielā 17), portālu "Delfi" informē grupas pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Sigma" turpina iesākto sadarbību ar latviešu dzejniekiem, un jaunajā albumā "Mitoloģijas" būs iekļautas 10 dziesmas, kuru pamatā ir ievērojamu latviešu autoru - Kārļa Vērdiņa, Ulda Bērziņa, Annas Auziņas, Ingas Gailes, Marta Pujāta, Ineses Zanderes un Jāņa Rokpeļņa dzejoļi. Pirmajā singlā "Aiz naida", kura radīšanā piedalījies arī komponists Platons Buravickis un stīgu kvartets "EVVEntus", dzirdams Kārļa Vērdiņa dzejolis "Naids" no autora dzejas krājuma "Pieaugušie". Autors pauž prieku, ka par spīti dzejoļa tematikai, dziesma ir izdevusies liriska: "Dzejolis "Naids" tapa, domājot par emocijām, kas pārņem pēc tam, kad beidzas mīlestība – par naidu, kas grib nākt tās vietā, un par vēlēšanos sevī naidu tomēr neielaist, bet saglabāt spēju mīlēt."

Līdz ar pirmo singlu grupa "Sigma" prezentē arī videoklipu, kura režisore ir Inga Tropa, savukārt titullomā redzama aktrise Guna Zariņa. "Tas ir stāsts par cilvēka transformāciju, cenšoties tikt galā ar naida emocijām. Tas nav kliedziens pasaulei, bet gan intīms process, kurā cilvēks ir viens un sastopas ar saviem iekšējiem naida dēmoniem. Ja izdodas tos apvaldīt, tad naida emocijas pārtop mīlestībā," par videoklipu stāsta Inga Tropa.

Biļetes ierobežotā skaitā iespējams iegādāties "BezRindas.lv" biļešu servisā internetā.

Grupas "Sigma" aktualitātēm iespējams sekot līdzi sociālā tīkla "Facebook" lapā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form