Nauris Brikmanis viesojas '#PaliecMājās ar Delfi' raidījumā. Ieraksts
Foto: Publicitātes foto

"Paliec mājās!" ir aicinājums, kuru šobrīd izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ labi zina neskaitāmi cilvēki visā pasaulē, un tam pievienojas arī portāls DELFI, piedāvājot jaunu izglītojoši izklaidējošu tiešsaistes radījumu "#PaliecMājās ar DELFI". Pirmā raidījuma viesis – atraktīvais mūziķis un improvizators Nauris Brikmanis, no kura varam gaidīt gan muzikālu priekšnesumu, gan jautrus stāstus par mājās palikšanas pieredzi, gan kādu oriģinālu kulinārijas recepti.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Raidījumu vada DELFI sociālo tīklu satura redaktors, kurš zināms arī kā "stand-up" komiķis un grupas "Singapūras satīns" dalībnieks, – Edgars Bāliņš. Viņa vadībā ik otrdienas un ceturtdienas vakaru pulksten 19.00 notiks interaktīvas diskusijas un aktivitātes kopā ar sabiedrībā labi zināmiem cilvēkiem.

Raidījuma viesi būs gan populāri aktieri, mūziķi un rakstnieki, gan rūdīti komiķi, sportisti un pat iluzionisti, kuri ļaus caur atslēgas caurumu (lasi – vebkameras aci) ielūkoties savā ikdienas dzīvē, ar savu talantu un priekšzīmi aicinot ikvienu palikt mājās un rūpēties gan par savu fizisko, gan garīgo veselību.

Tā kā "#PaliecMājās ar DELFI" būs tiešraides raidījums, skatītājiem būs iespēja iesaistīties ar saviem jautājumiem, padomiem un lūgumiem raidījuma viesim, tos pievienojot DELFI "Facebook" konta komentāros. Savukārt tiem, kuri nepaspēs noskatīties raidījumu tiešraidē, pēcāk būs iespēja to noskatīties ierakstā portālā DELFI.

Tags

Paliec mājās Nauris Brikmanis Singapūras satīns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form