Andrejostas atklāšanas svētki ar RIGA REGGAE
Foto: Publicitātes foto

Apkārt daudz krāšņu, gaumīgu, muzikālu un dzirkstošu pasākumu. Katrai gaumei citādāks, ar milzu izvēles iespējām, jo mūsu sabiedrība ir ļoti attīstījusies un izglītojusies pasākumu sfērā un ļoti atbildīgi un rūpīgi ir izsecinājuši – kas priekš viņiem ir labs, interesants un apmeklētības vērts pasākums.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šogad 2.maijā savu otro sezonu atklāj Andrejostas kvartāls, kas pasākumu un izklaides industrijas tirgū ir pavisam jaunatklāts, proti, 2018.gada vasaras nogalē norisinājās pirmais Latvijas modes tirgus Andrejostas kvartālā.

Andrejostas kvartāla mērķis un vīzija ir , lai būtu viegli, saprotami, nesarežģīti, bet gaumīgi, mūsdienīgi, kvalitatīvi un kreatīvi. Bez liekas pompozitātes, taču ar pārsteigumu pilniem pasākumiem, kvalitatīvu mūziku un māksliniekiem, radošiem un talantīgiem cilvēkiem, gardu maltīti un dzērieniem, kas pieejami ikkatram!
Andrejostas kvartāla radošie organizatori Dāvis Čīma un Šarlote Lēnmane par Andrejostas kvartālu: "Atmosfērai jābūt dabīgai, ne mākslīgi radītai. Mūsu galvenais mērķis būtu, lai cilvēki gribētu atkal un atkal atgriezties pie mums Andrejostā.Neformālā, taču krāšņā atmosfēra, ko sniedz arī tieši mūsu lokācija – pie pašas Daugavas pretī ostai. "

2.maijā Andrejostas kvartālā būs jaunās sezonas atklāšanas svētki! Jā, svētki, jo tiks svinēta atkal satikšanās un raženas sezonas sākums.
Par muzikālo noformējumu parūpēsies un pareizo toni visai vasaras sezonai iedos DJ Makree un DJ Magnuss Eriņš, kas ne tikai Latvijā, bet arī plašajā Eiropā ir atzīti, talantīgi DJ, vakara pārsteigums būs grupa "Riga Reggae".
Garšas kārpiņas lutinās restorāni muusu, muusu Terase, Steiku Haoss u.c.
Ieeja, protams, bez maksas! Ņem līdzi draugus, radus, mīļotos!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form