Laba mūzika un izsmalcināts gastronomisks piedzīvojums Dikļu pils Sajūtu festivālā
Foto: Publicitātes foto

Reizi gadā Dikļu pils plaši ver vārtus, savā senatnīgajā parkā piedāvājot izsmalcinātu atpūtu visas dienas garumā. Festivāls notiks 14. jūlijā no pulksten 16.00 līdz 1.00.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Muzikālais baudījums garantēts kopā ar festivāla īpašo pārsteigumu -
leģendāro komponistu Jāni Lūsēnu un Eviju Mundeciemu programmā Skaņas un noskaņas. Šī programma ir neliels ceļojums mūsu zemapziņas pasaulē, caur skaniskām asociācijām tuvinot klausītājus mieram un ļaušanās priekam. Uz skatuves kāps arī citi izcili mūziķi – ģitāras virtuozu trio AG 3, kurā muzicē Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš un Kaspars Zemītis, izcilais pianists Vestards Šimkus, koncertapvienība Aija Vītoliņa & Mārcis Auziņš, Shipsea ar programmu Nepāriet . Mazos klausītājus priecēs bērnu un jauniešu vokālā studija Rasa.


Dikļu pils šefpavāra Jāņa Siliņa piedāvājumu Sajūtu festivāla īpašajās tematiskajās ēdināšanas zonās papildinās draugi Mārtiņš Sirmais, Havjers Garsija un izbraukuma picērija Vīnkalni, kas īpaši gaidīs mazos apmeklētājus, jo gatavos picas acu priekšā malkas krāsnī. Latvijas labāko šefpavāru performances un pārsteigumi ilgs līdz vēlam vakaram.

Arī šovasar tradicionālajā mūzikas un gastronomiskajā piedzīvojumā – Dikļu pils Sajūtu festivālā – īpaši tiek gaidītas ģimenes ar bērniem. Mazie viesi tiks nodarbināti radošajās darbnīcās un eksperimentos, par kuriem gādā Zinātkāres centrs ZINOO.

"Kad pērn plānojām Dikļu pils ikgadējo vasaras pasākumu, kas pirmos gadus tika saukts par Dikļu pils mūzikas festivālu, sapratām, ka vēlamies to turpmāk rīkot kā fantastisku piedzīvojumu visai ģimenei. Tāpēc jau pagājušajā vasarā mudinājām vecākus ņemt līdzi uz festivālu arī bērnus. Nomainījām nosaukumu, tagad jau otro gadu notiks Sajūtu festivāls. Šovasar vēlamies akcentēt gastronomisko baudījumu, ar ko Dikļu pils restorāns kļuvis izslavēts mūsu viesu vidū. Festivāls notiks jau piekto gadu, ceram, ka tas būs vēl labāks nekā iepriekšējie. Tiekamies Dikļu pils parkā 14. jūlijā!" aicina Sanita Rubene, festivāla rīkotāja.

Festivāla programma

  • 16.15 – 17.10 Bērnu vokālā studija Rasa
  • 17.30 – 18.20 Labāko ģitāras virtuozu trio AG 3 – Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, Kaspars Zemītis
  • 19.00 – 19.45 Vestards Šimkus
  • 20.15 – 21.00 Jānis Lūsēns un Evija Mundeciema ar programmu Skaņas un noskaņas
  • 21.30 – 22.15 Aija Vītoliņa & Mārcis Auziņš
  • 22.45 – 23.30 Shipsea ar programmu Nepāriet
  • 00.00 – 01.00 Pērkons


Biļešu cenas
Pieaugušajiem – 35 EUR (SIA Biļešu serviss – 38 EUR), viesnīcas viesiem (kuri nakšņo) – 30 EUR.
Bērniem (6–12 g. v.) – 15 EUR (SIA Biļešu serviss – 16 EUR), līdz 6 g. v. – bezmaksas.

Ir iespējams doties tikai uz vakara koncertiem, ieeja no pulksten 20.00. Tad biļetes cena pieaugušajiem – 15 EUR.

Āra bufetēs iepirkšanās būs kā spēle – ar žetoniem 3, 5 un 9 eiro vērtībā, kurus varēs iegādāties uz vietas. Terases restorānā varēs norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar bankas kartēm.

Ierobežojumi: teritorijā aizliegts ienest savu ēdienu, kā arī alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus.

Biļetes un papildu informācija:

https://diklupils.lv/sajutu-festivals-diklu-pili/

https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/sajutu-festivals-250374/

Plašāka informācija par festivālu: https://www.facebook.com/events/188212305132677/

AS "Dikļu pils" dibināta 2000. gadā. Pils restaurācija tika sākta 2002. un pabeigta 2003. gadā, respektējot visu senatnīgo. Dikļu muižas ēkas papildina aptuveni 20 hektāru liels parks. Kopš 2004. gada Dikļu pils darbojas kā viesnīcas un atpūtas bizness AS "Dikļu pils" valdes priekšsēdētāja Egona Medņa virsvadībā.


Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form