Muzikālā apvienība 'Paldies Tev, draugs' piedāvā koncertizrādi 'Ceļojošais vijolnieks'
Foto: Publicitātes foto

Mūzika ir neatņemama jebkuras kultūras sastāvdaļa. Tieši mūzikā, vislabāk izpaužas tautas raksturs, tās tradīcijas un vērtības. Koncertizrādes "Ceļojošais vijolnieks" iedvesmas avots ir latviešu tautas neviltotā un patiesā mīlestība uz dziesmu. "Ceļojošais vijolnieks" aicina aizraujošā piedzīvojumā uz krāšņo tērpu, smeldzīgo dziesmu un temperamentīgo deju pasauli.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

No 22.septembra visā Latvijā – skaistākās un jutekliskākās latviešu mīlas dziesmas, jaunu un vēl nedzirdētu dziesmu pirmatskaņojumi, eksotisko deju teātris, pārsteidzoši dueti, krāšņi tērpi, latvieša Andra Daņiļenko jodelēšana Šveices kalnos, veltījums LV-100, Jāņa Krūmiņa nepārspētā upes deja (riverdance), karstasinīgas romu melodijas, Antras Ozolas mobilais duets internetā, latviešu izcelsmes itāļu mafiozo solo uz zelta saksofona, studenta jaunā dziesma, Kaspara Pudnika vijoles solo uz vienas stīgas, jautri monologi un humora pilni dialogi, un vēl daudz dažādu spraigu un aizraujošu priekšnesumu.

Šajā neticami sirsnīgajā un jautrajā ceļojumā piedalīsies vokālā pedagoga, zinātņu doktora Edgara Kramiņa izdaudzinātā audzēkne. Jaunā estrādes lakstīgala Ravita Kreicberga, kura pārsteigs ar savu unikālo balss tembru un diapzonu trīs oktāvās. Koncertizrādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīt un atklāt vēl vienu jaunu zvaigznīti Margaritu Konošonoku.

Muzikālā apvienība "Paldies Tev, draugs" dāvina neaizmirstamu ceļojumu divu stundu garumā no Kurzemes līdz Šveices Alpiem un no Īrijas līdz Latgales zilajiem ezeriem.

Koncertizrādes "Ceļojošais vijolnieks" pirmizrāde 22. septembrī Kuldīgā.

Koncertizrādē piedalās:

Andris Daņiļenko
Jānis Krūmiņš ("Apvedceļš")
Kaspars Pudniks ("Riči")
Antra Ozola ("Menuets" / "Tip Top")
Māris Trankalis
Ravita Kreicberga
Margarita Konošonoka
Eksotisko deju teātris
u.c.

Biļetes var iegādāties:

  • "Biļešu serviss" kasēs
  • "Circle K" DUS
  • "Latvijas Pasts" nodaļās visā Latvijā
  • koncertizrādes norises vietās.

22. septembris – Kuldīga
28. septembris – Alūksne
29. septembris – Valka
5. oktobris – Madona
13. oktobris – Slampe
16. oktobris – Sigulda
19. oktobris – Iecava
20. oktobris – Viesīte
21. oktobris – Liepāja
27. oktobris – Kalna
30. oktobris – Jelgava
31. oktobris – Rīga, VEF kultūras pils

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form