Raimonds Ozols aicina uz koncertprogrammu 'Nākamais solis' ar grupas 'Zodiac' piedalīšanos
Foto: Publicitātes attēli

Lieliskais mūziķis – Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmo vijoļu koncertmeistars – Raimonds Ozols sadarbībā ar Jāņa Lūsēna leģendāro grupu Zodiac ir izveidojis jaunu koncertprogrammu "Nākamais solis", kas ir jauns radošs izaicinājums pašiem māksliniekiem un solās būt īsti mūzikas svētki klausītājiem. Koncertprogramma šoruden skanēs 6. oktobrī Vidzemes koncertzālē "Cēsis", 3. novembrī Jelgavas kultūras namā un 11. novembrī Lielajā ģildē, Rīgā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma


Koncertu programmu veidos divas muzikāli atšķirīgas daļas. Pirmajā daļā skanēs Raimonda Ozola solo programma – līdz šim nedzirdētas klasiskās mūzikas apdares, oriģinālkompozīcijas, kā arī roka un džeza hīti īpašā kamerversijā. Otrajā daļā klausītājus gaida pilnīgi jauna, nebijusi radošā savienība – Raimonda Ozola vijoles skanējums iekļausies leģendārās grupas "Zodiac" sastāvā.

2016. gada Ziemassvētkos notika pirmā Jāņa Lūsēna sadarbība ar vienu no Latvijas izcilākajiem vijolniekiem Raimondu Ozolu programmā "Kā man tevi sasildīt". Tad arī dzima ideja Raimonda skanīgo vijoles tembru salikt kopā ar "Zodiac" analogo sintezatoru skaņu iespējām.

Jānis Lūsēns ir pāraranžējis vecos "Zodiac" hitus un atjaunojis mazāk dzirdētus skaņdarbus, kuros Raimonda Ozola vijoles tembram un vijoļspēles tehnikai ir vadoša nozīme. Līdz ar to muzikālais spektrs iegūst vēl nebijušas gradācijas no maigām un izjustām neoromantisma noskaņām līdz žilbinošām pasāžām.

Kopā ar Raimondu Ozolu koncertā piedalīsies pazīstami Latvijas mūziķi: Jānis Lūsēns, Raimonds Macats, Jānis Lūsēns (juniors), Mārcis Auziņš, Mārtiņš Linde.

Nelielu ieskatu koncertprogrammmā video intervijā sniedz Raimonds Ozols:

Koncertu sākums pulksten 19.00.

Koncertu atbalsta Rīgas brīvosta un "Live Riga".

Biļetes var iegādāties: "Biļešu paradīze" kasēs un internetā.

Koncerta organizators: SIA "Brig"


Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form