'Foto Kvartāls' izsludina pieteikšanos Latvijas jaunā fotogrāfa balvai
Foto: Elizabete Ezergaile

Žurnāls "Foto Kvartāls" sadarbībā ar "Sony" un festivālu "Rīgas Fotomēnesis" izsludina pieteikšanos FK Balvai 2018, kuras mērķis ir noskaidrot labāko Latvijas jauno fotogrāfu, portālu "Delfi" informē rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

FK Balvai aicināti pieteikties jaunie Latvijas fotogrāfi, kas ir karjeras sākumposmā. Tā ir iespēja fotogrāfiem sasniegt plašāku auditoriju gan vietējā, gan starptautiskā mērogā, kā arī saņemt ieteikumus un atbalstu radošajam darbam. Balvas uzvarētājs iegūs arī vērtīgas balvas – "Sony" kameru ILCE-5100L, kā arī darbu publikāciju žurnālā FK.

FK Balvas žūrijā darbojas mākslas zinātniece un kritiķe Santa Mičule, fotogrāfs un fotogrāmatu izdevējs Endrjū Miksis (Andrew Miksys) no Lietuvas/ASV, kā arī FK galvenais redaktors un festivāla "Rīgas Fotomēnesis" direktors Arnis Balčus.

"Laika gaitā šī balva ir kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem atsperes punktiem jaunajiem fotogrāfiem, lai pieteiktu sevi plašākai publikai, pie tam arī starptautiskā līmenī," balvas ieguvumus skaidro žurnāla FK galvenais redaktors Arnis Balčus.

Pieteikšanās balvai notiek divās kārtās. Vispirms līdz 6. aprīlim jāiesūta savu darbu portfolio, no kuriem otrajai kārtai tiks atlasīti 10 dalībnieki, kuri savus darbus prezentēs žūrijai un publikai 14. maijā koprades telpā "The Mill".

FK Balva norisinās jau ceturto gadu. 2015. gadā to ieguva Viktorija Eksta, 2016. gadā – Luīze Nežberte, bet pērn – Juris Zemītis, kura darbi tiks publicēti šīgada izdevumā "Latvijas fotogrāfija 2018". FK Balva ir viens no festivāla "Rīgas Fotomēnesis 2018" notikumiem.

Tags

Rīgas fotomēnesis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form