Foto: Pirmizrādi piedzīvojusi Kaspara Rogas dokumentālā filma 'Meklējot Mr. Kauliņu'
Foto: DELFI

Trešdien, 8. maijā, kinoteātrī "Forum Cinemas" pirmizrādi piedzīvoja mūziķa, grupas "Prāta vētra" bundzinieka un videoklipu režisora Kaspara Rogas debija kino – dokumentālā filma "Meklējot Mr. Kauliņu".

Filma ir stāsts par viņa draugu, latvieti Guntaru Kļaviņu, par dimantu biznesa aizkulisēm, tā spozmi un baisumu, un par īstu draudzību. No 10. maija filma būs skatāma kinoteātros visā Latvijā.

Filma vēsta par Guntaru Kļaviņu jeb Mr. Kauliņu, kurš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā. Viens no tiek ir arī viņa labākais draugs Kaspars Roga, kurš apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš. Pēc vairākiem gadiem Roga viņu atrod Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru – dimantu meklēšanu.

"Ceru, ka ar šo filmu man un lieliskajai komandai būs izdevies nodot skatītājiem kaut nelielu daļu no savas dzīves piedzīvojumiem, tāpat ļaut aizdomāties par tādām lietām kā īsta draudzība, nauda, dimanti un to abstraktā spozme, dzīves jēgas meklējumi un vienkāršais cilvēks, kurš mēģina tajā visā atrast patieso sevi," par filmu stāsta režisors Kaspars Roga.

Foto: Pirmizrādi piedzīvojusi Kaspara Rogas dokumentālā filma 'Meklējot Mr. Kauliņu'
Foto: DELFI

Filmas producenti ir Undīne Buka un Sandijs Semjonovs, montāžas režisore: Audinga Kučinskaite, operators: Jānis Andrējevs. Filmu kompānija: "SKUBA films" un "ZORGE Cinema".

Source

DELFI Kultūra

Tags

Forum Cinemas Kaspars Roga
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form