Kinoteātrī 'Kino Bize' atsāksies Bērnu rītu pasākumi
Foto: Kadrs no filmas

Atsākoties kino sezonai, kinoteātrī "Kino Bize" katru otro svētdienu norisināsies Bērnu rīti. Pirmais no tiem 12. septembrī pulksten 11, kad uz lielā ekrāna tiks rādīta jaunā animācijas filma "Dullā vista Turu".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē kinoteātra pārstāvji, pēc filmas apmeklētāji aicināti uz tematiski saistītu radošo darbnīcu.

Filmas galvenā varone Turu nav parasta vistiņa – viņa nedēj olas un izskatās neparasti, tādēļ kļuvusi par apsmieklu citām vistām. Kad bijusī mūzikas skolotāja Izabella pieņem Turu uz dzīvi savā fermā, viņa atklāj, ka Turu saprot cilvēkus, runā viņu valodā un turklāt skaisti dzied. Taču Izabella nonāk slimnīcā un Turu nu dodas piedzīvojumā, lai viņu atrastu. Ceļā vistiņa sastop cirka trupu un kopā ar to izveido satriecošu priekšnesumu. Panākumi un slava nekavē talantīgās vistiņas Turu apņēmību atrast savu draudzeni, animācijas filmas sižetu ieskicē organizatori.

Filma tiks izrādīta latviešu valodā. Vairāk informācijas: kinobize.lv

Radošajā darbnīcā pēc seansa bērniem būs iespēja izveidot pašiem savu cirka trupu – atlētiskus un krāšņus gaisa vingrotājus, kurus pēc tam ņemt līdzi uz mājām.

"Kino Bize" pārstāvji atgādina, ka apmeklējot kinoteātri, personai jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19, vīrusa pārslimošanas faktu vai negatīvu Covid-19 testu. Ierobežojumi attiecas uz pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem. Pasākuma vietā jālieto sejas maska un jāievēro droša distance no pārējiem apmeklētājiem.

Tags

Kino Bize
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form