Latvijas kino sāk rādīt Vudija Alena romantisko komēdiju 'Burvestība mēnessgaismā'
Foto: Publicitātes foto

No piektdienas, 3. oktobra, Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt Vudija Alena jaunāko komēdiju "Burvestība mēnessgaismā" ("Magic in the Moonglight").

Tā stāsta par Franciju pagājušā gadsimta divdesmitajos gados, gleznaino Azūra krastu, lepnām savrupmājām un bezrūpīgu džeza mūziku. Uz šī romantiskā fona risinās notikumi režisora un scenārista Vudija Alena jaunākajā filmā "Burvestība mēnessgaismā".

Britu iluzionists Stenlijs ieradies Francijā, lai palīdzētu atmaskot iespējamo krāpnieci Sofiju, kura, uzdodoties par gaišreģi, ļaunprātīgi izmanto kādas bagātas ģimenes uzticību. Drīz vien Stenlijs apjauš, ka arī viņš neizbēgami nonācis Sofijas valdzinājuma varā, turklāt viņš tā arī nespēj izskaidrot daiļās jaunkundzes brīnumainās spējas.

Oficiālais filmas "Burvestība mēnessgaismā" treileris:

Romantiskā komēdija "Burvestība mēnessgaismā" ir jau astotā filma, ko amerikāņu dzīvais kino klasiķis Vudijs Alens ("Jasmīnas stāsts", "Pusnakts Parīzē") pēdējās desmitgades laikā filmējis Eiropā.

Pats būdams trīskārtējs "Oskara" laureāts, Alens bez pūlēm spēj piesaistīt saviem projektiem spožākos talantus. Izņēmums nav arī "Burvestība mēnessgaismā", kurā galvenās lomas atveido Emma Stouna ("Kalpone", "Vieglas uzvedības teicamniece"), Oskarotais britu aktieris Kolins Fērts ("Karaļa runa", "Tāda ir mīlestība"), Oskarotā amerikāņu aktrise Mārsija Geja Hārdena ("Polloks", "Noslēpumu upe"), Džekija Vīvere ("Optimista stāsts"), Eilīna Atkinsa , Saimons Bakbērnijs un citi.

Tags

Jaunākās filmas

Comment Form