Latvijas skolēni aicināti piedalīties aktieru atlasē filmai 'Dvēseļu putenis'
Foto: Kadrs no filmas "Dvēseļu putenis" tīzera uzņemšanas

Aktieru atlases aģentūra "Casting Bridge" sadarbībā ar filmas "Dvēseļu putenis" veidotājiem "Kultfilma" aicina vidusskolas audzēkņus piedalīties Vislatvijas aktieru atlases akcijā, ar kuras palīdzību vēlas atrast galveno varoni filmai "Dvēseļu putenis" Artūru Vanagu, kā arī vairākus citus filmas personāžus – gan puišus, gan meitenes, portālam "Delfi" paziņoja Aktieru atlases režisore Gunita Groša.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šī akcija ir lieliska iespēja saliedēt klases kolektīvu, apspriest Aleksandra Grīna romānu "Dvēseļu putenis", izpētīt savas dzimtas vēsturi Pirmā pasaules kara laikā un lietderīgi izmantot modernās tehnoloģijas. Aktieru atlases pirmās kārtas uzdevumi ir vienkārši, tos skolēniem ir iespējams veikt patstāvīgi, bet ideālā gadījumā kāda entuziastiska klases biedra vai skolotāja vadībā. Piesakoties pašam un piesakot savus klases biedrus, jau tiek saņemta iespēja piedalīties filmas masu skatos.

Filmas "Dvēseļu putenis" uzņemšanu plānots uzsākt 2017. gada maijā. "Casting Bridge" mērķis ir dot iespēju kļūt par aktieri ikvienam jaunietim, kurš par to sapņo, neatkarīgi no dzīvesvietas un iepriekšējās pieredzes. "Casting Bridge" ir veicies atrast talantīgus jauniešus un bērnus vairākām filmām, tajā skaitā, filmas "Es esmu šeit" galvenās lomas atveidotāju Elīnu Vasku, kura šogad ir iekļauta 10 labāko aktieru vidū "Berlināles" pasākumā "European Shooting Stars".

Pirmās kastinga dienas jau norisinājās 2016. gada nogalē Rīgā, bet līdz 2017. gada 10. februārim vēl ikkatram ir iespēja pieteikties aktieru atlases pirmajai kārtai.

Par pietiekšanās gaitu ir informētas visas Latvijas pašvaldību vidusskolas un jauniešu interešu centri, tādēļ informāciju par pieteikšanos ikvienam iespējams atrast savā skolā. Lai saņemtu papildu informāciju, jāraksta elektroniski ar norādi "Kastings filmai "Dvēseļu putenis"".

Pieteikšanās atlasēm notiek līdz 2017. gada 10. februārim.

Tags

Dvēseļu putenis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form